05.05.2024
17:30

Osób online 1245

The Reds górą po 45 minutach

Liverpoolczycy prowadzą z Manchesterem United 1:0 po deszczowej, aczkolwiek dynamicznej pierwszej połowie spotkania po tym, jak podyktowany po faulu na Sterlingu rzut karny na gola zamienił Gerrard.

W 34. minucie 19-latek był po raz kolejny faulowany w polu karnym United, jednak sędzia okazał się być jedyną osobą na stadionie, która nie widziała przewinienia na Angliku.

Komentarze (14)

TheGod 05.08.2014 02:47 #
i tak ma byc...
Zubol89 05.08.2014 02:49 #
Johnson ma wielki, osinowy kołek w dupie kiedy tylko pojawia się na murawie. Nawet najwięksi masochiści wymiękają patrząc na jego grę.

I biedny Steven musiał zrobić przez jego niefrasobliwość najdłuższy sprint od 3 lat.

Gorszymi parodystami są od niego dziś tylko Evans, Smalling i Jones.
klosiek 05.08.2014 02:49 #
Panikują ,faulują w polu karnym a potem mówią "penalpool". Sam bym skorzystał ,jakby mi cały czas podkładali nogi.
Maciek21095 05.08.2014 02:49 #
Powinno być 2-0. W 34 min. faul Herrery na Sterlingu był oczywisty.... Nie wiem dlaczego nie było karnego. A tak ogólnie jest dobrze ;)
mat19 05.08.2014 02:50 #
I jak tu ich nie kochac?
Lucaas 05.08.2014 02:50 #
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony naszą jakże dobrze spisującą się linią obrony :O
Noodles 05.08.2014 02:51 #
To jest chyba jakaś nowa metoda Rodgersa - jak się nie spocić a wygrywać.
nir 05.08.2014 02:52 #
ManU ma już nawet swojego własnego Lucasa.

Vince 05.08.2014 02:58 #
Can powinien wejść za Johnsona jak najszybciej.
Igloopolssa 05.08.2014 02:59 #
W sumie nie wiem czy Reina albo Jones nie graliby lepiej od Johnosona na lewej obronie...
REjO 05.08.2014 03:03 #
Fakt glen gra słabo w obronie jednak dzięki niemu był karny więc chyba przesadzacie z tym hejtem.
GABS 05.08.2014 03:48 #
mam wrażenie, że w dzisiejszym meczu nawet suarez by nie pomógł. Ja rozumiem, że gramy na pół gwizdka bo przecież to tylko towarzyski puchar, ale kurde przeciwko mułom to wypadałoby się zmobilizować. Jestem załamany tym poziomem gry. Brakuje zawodnika, który wziąłby odpowiedzialność za ten mecz. Jeśli to się nie zmieni to druga połowo tabeli witaj.