05.05.2024
17:30

Osób online 1105

Liverpool prowadzi 2:0

Liverpool prowadzi do przerwy w towarzyskim meczu z Borussią Dortmund 2:0. Bramkę otwierającą wynik zdobył w 10. minucie Daniel Sturridge. Cztery minuty później na listę strzelców wpisał się nowy nabytek klubu Dejan Lovren.

Komentarze (31)

Swiader92 10.08.2014 14:02 #
świetna gra ;) jestem spokojny o początek sezonu jeśli chodzi o naszą forme.... Good Job Brendan
AdasLFC7 10.08.2014 14:02 #
Miód malina gramy :)
tical 10.08.2014 14:02 #
Lovren bestia
tartak26 10.08.2014 14:02 #
Narazie świetny mecz i mam nadzieje na wiecej bramek.Czy zagranie Cou przy bramce Stu było celowe??
saintlfc 10.08.2014 14:03 #
jak tak będziemy grać to... przeczuwam świetlany sezon przed nami :)
damiand 10.08.2014 14:03 #
Glen jak nieGlen! Szkoda, że ten rzut wolny nie wpadł!
Lucqifq 10.08.2014 14:03 #
LOVREN MONSTER!
MarcinLFC77 10.08.2014 14:03 #
Lovren to by mógł jednocześnie ogarniac obronę i prowadzic doping na the Kop. Takiego typa po odejściu Carraghera brakowało.

A największym wzmocnieniem tego lata będzie utrzymanie formy z presezonu przez Coutinho.
wow1892 10.08.2014 14:03 #
Lovren jest ZAJEBISTY! Manquillo też nieźle.
krystianYNWA 10.08.2014 14:04 #
Brendan co ułożył drużynę to ja nawet nie :D
Lewy77 10.08.2014 14:04 #
Jeśli ktoś miał jakieś wątpliwości co do transferu Lovrena . to szkoda że nie oglądał pierwszej połowy :)
Bakens 10.08.2014 14:04 #
Świetną piłkę gramy, Gdzie hejterzy transferów Brendana? Bo jak dla mnie Can, Lovren i Manquillo to idealnie pasujące elemnty do jego układanki. :)

Tak czy siak jest dobrze. Początek sezonu z taką formą będzie świetny. Bójcie się City. :)
Noodles 10.08.2014 14:04 #
Asysta Coutinho :o

Mignolet bezrobotny, Manquillo świetny, Skrtel przyzwoity (jedna głupia strata, po której poszedł atak), Lovren bezbłędny, Johnson raz lepiej raz gorzej, środek bez zarzutu, Coutinho w doskonałej dyspozycji, Sterling i Sturridge tak jak przyzwyczaili w poprzednim sezonie. Dobrze to wygląda dzisiaj.
bartulek 10.08.2014 14:05 #
jestem lekko sniety po weselu ale panowie forumowicze co wy opowiadacie o kupowaniu odpadów z Soton i gosciu który zagrał pare minut w atletiko? przecież chłopaki graja sztywno w obronie aż rece same skladaja sie do oklasków
Piotrek97 10.08.2014 14:05 #
Świetnie prezentuje się dzisiaj Lovren.Obrona jak na razie całkiem solidnie.Wolałbym jednak aby obok Chorwata grał Sakho.
Krzychu10 10.08.2014 14:05 #
Lovren szybko się zaaklimatyzował ! Agger chyba już sobie nie pogra w LFC...

klosiek 10.08.2014 14:07 #
Gerrard chyba ćwiczył z całą drużyną długie podania . Absolutnie każde siada prosto na nogę.
cavalier7 10.08.2014 14:08 #
Cała drużyna gra dziś na +.
Mam nadzieję, że wynik będzie już tylko lepszy. :)
Skalkaslk 10.08.2014 14:08 #
Czemu ten wolny nie wpadł?
mayro78 10.08.2014 14:09 #
Jak dla mnie, Lovren się już spłacił
reddsPL 10.08.2014 14:09 #
I tak ma być !!! :) Dejan pozdrawia szostiego. YNWA !
777daw 10.08.2014 14:09 #
Mina Koemana na trybunach bezcenna :D
mibaloo 10.08.2014 14:10 #
Grają 45 minut a wy się tym jaracie, poczekajcie troche, sezon nawet się nie zaczął potem ocenimy kto jak gra.