17:30

Osób online 213

Marković będzie występował z „50”

Letni nabytek Liverpoolu, Lazar Marković dokonał ostatecznego wyboru numeru, który widniał będzie na jego koszulce. Jak podaje oficjalna strona klubu, Serba w nadchodzącym sezonie zobaczymy z „50” na plecach.

20-letni skrzydłowy przybył do klubu w połowie lipca, stając się czwartym transferem Brendana Rodgersa w obecnym okienku transferowym.

Co ciekawe, „pięćdziesiątka” towarzyszy Lazarowi przez całą jego karierę. Przywdziewał ją, kiedy debiutował w pierwszej drużynie Partizana Belgrad oraz w jego porzednim klubie, Benfice Lizbona.

Komentarze (6)

Marcinq1 19.08.2014 14:02 #
Wiadomo coś kiedy będzie mógł grać, bo miał chyba jakieieś problemy ze ścięgnami?
SanderLFC 19.08.2014 14:09 #
Może będzie miał szansę zagrania przeciwko City
Marcel 19.08.2014 14:46 #
Gdzież z MC, Lazar przepracował moze z 2 tygodnie na treningach z pełnym obciażeniem i zagrał nie całe 90minut łącznie w 2 sparingach o ile się nie mylę. Wystawianie go teraz na MC to absurdalna decyzja. Dobrze jak znajdzie się w 18 meczowej, podobna sytuacja ma sie do Lallany. Podejrzewam, że dostanie 15-25 minut z Tottkami w zalezności od wyniku. Potem jest przerwa na reprezentację a dopiero po niej wróci liga oraz ruszy CC i LM, więc napewno dostanie szansę, zresztą nie tylko on jeden, bo chętnych do gry jest akurat sporo.
Czubas 19.08.2014 15:12 #