05.05.2024
17:30

Osób online 1107

Przegrywamy do przerwy

Liverpool przegrywa 0:1 z Manchesterem City po pierwszych 45 minutach spotkania na Etihad. Po błędzie Alberto Moreno piłkę do siatki Simona Mignoleta skierował Stevan Jovetić.

Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana i poza krótkimi momentami dominacji gospodarzy, The Reds radzili sobie bardzo dobrze na boisku mistrza Anglii.

Komentarze (36)

Eskimos 25.08.2014 21:48 #
ekhem ...
TheGod 25.08.2014 21:48 #
Jestesmy lepszym zespolem dlaczego nie ma GOL-a
MarcinLFC77 25.08.2014 21:48 #
Szkoda, bo wyglądamy o wiele lepiej od City. Moreno dobra gra, szkoda tego błędu.
kulsky 25.08.2014 21:49 #
Zawsze obrona nam musi spie.rdolić mecz, zawsze :d. Chyba debiut Moreno za wczesnie.
prosper 25.08.2014 21:49 #
Widać lubimy przegrywać na etihad na własne życzenie.
burmanek8 25.08.2014 21:49 #
Wynik dużo gorszy niż gra, poprawić ostatnie podanie i jedziemy!
zakuYNWA 25.08.2014 21:49 #
dokładnie tak Gerrard prze solidnie. Oby w takim stanie wytrzymał cały sezon.
Co do Moreno to musi się nauczyć, że na wyspach reaguje się szybciej niż w wolniutkije hiszpani.
Wkacper 25.08.2014 21:49 #
Najbardziej mnie martwi bardzo słaba gra Coutinho.
pinki 25.08.2014 21:49 #
Błąd Moreno wynika tylko i wyłącznie z braku zgrania.Przez 45 minut pokazał się z bardzo dobrej strony.
dawid7 25.08.2014 21:49 #
Mi ogólnie w pierwszej połowie najbardziej podobał się Balotelli
BeBe 25.08.2014 21:49 #
Dzięki Ci Boże za Gerrarda grającego na LO, Moreno zawalił, ale może sobie przybić piątke z Lovrenem bo ten postawił go w niezłej sytuacji.

Dawać ! FT: 2:1 ! GO GO THE REDS !
Eric5 25.08.2014 21:50 #
Moreno musi zacząć używać prawej nogi...
Skalkaslk 25.08.2014 21:50 #
Oj Moreno, przy bramce zawinił ale ogólnie mi się podoba, wybieganych chłopak, walczy. Połowa w naszym wykonaniu dobra, liczę na jeszcze lepszą drugą.
turek8LFC 25.08.2014 21:50 #
Brendan motywuj! Steven mega mecz, Cou sobie jaja chyba robi.. Skrtelo pewny ;) Spokojnie, coś musi wpaść!!!
konriqe 25.08.2014 21:50 #
kur.wa jeden błąd i taka kara. Aczkolwiek jak dla mnie Moreno jakiś niepewny jest, a Cou to już wgl nie istnieje.
Zubol89 25.08.2014 21:50 #
Coutinho wygenerował tyle samo strat co ZUS w ciągu roku, ale jeszcze go nie ściągajmy, może brazylijska mentalność i sportowa złość wykrzesa z niego to co najlepsze.
kulsky 25.08.2014 21:50 #
Balotelli jaka czapa.
AgentTomek 25.08.2014 21:51 #
Nosz qrwa mać jakbym oglądał sezon 2012/13 od nowa. Posiadanie piłki, posiadanie piłki, posiadanie piłki, BOOM, błąd i bramka z dupy.

Do zmiany Coutinho. Nie jego dzień. Nic mu nie wychodzi, oddaje piłkę za darmo.

Ach, jak nie Agger, to Toure, jak nie Kolo, to Skrtel, jak Nie Martin to Lovren. Przy takich bramkach żaden DM nie pomoże
krajes 25.08.2014 21:51 #
Coutinho po stracie piłki odpuszcza zamiast gonić. Myślę niech Can wskoczy w 60 minucie.
TheGod 25.08.2014 21:51 #
gramy bardzo dobrze ciagle cisniemy
jedziemy z nimi po prz
RK23 25.08.2014 21:51 #
Allen dał ciała przy strzale Zabalety. Glen na pamięć na czystą pozycje, ale nikt nie wychodzi. Moreno się machnął, przegrywamy - przypał...
liverpool93 25.08.2014 21:51 #
Mecz jeszcze się nie skończył a niektórzy mają dolinę jak po przegranym finale!
Arii7 25.08.2014 21:52 #
Szkoda tej straconej bramki ;/
AgentTomek 25.08.2014 21:52 #
Mam jeszcze pytanie? Czy mi się wydawało, czy Kompany obronił strzał Allena w bramkarskim stylu...? :)
Alexandre 25.08.2014 21:53 #
zachowanie Moreno przy stracie bramki to piłkarski kryminał.
Martin37Skrtel 25.08.2014 21:54 #
No jeden błąd i strata gola,troche City miało szczęścia.Ale jest druga połowa i może jakaś zmiana nam pomoże.Wierze w 3 punkty ale remis też będzie dobry:)
Lyzwa7 25.08.2014 21:55 #
Moreno do rezerw :v
FankaLFC 25.08.2014 21:55 #
Bez przesady, błąd jak błąd ale gramy z City, naprawdę pokazaliśmy tyle ile trzeba, Moreno miał do tego czasu bardzo dobry debiut.
GABS 25.08.2014 21:55 #
bez oddawania strzałów nie mamy co myśleć o wyrównaniu. nie ma komu podawać w polu karnym 2 zawodników na 5 czy 6 to trochę za mało :/ Nie winię Moreno, Kicks w debiucie i bardzo ciężkim meczu, nie takie rzeczy się wybaczało, zwłaszcza, że gra całkiem przyzwoicie.
kulsky 25.08.2014 21:57 #
hahaah, Balo sie wkur.wil i zaraz opier tam naszych :D
AgentTomek 25.08.2014 21:58 #
Ten stadion jest jakiś przeklęty. Asysta Skrtela dla City, rok później sędzia odgwizdał spalony, jak Sterling był z jakieś 4 metry przed linią obrony, teraz gol z dupy...

Dobra już ochłonąłęm... Markovic na boisko za Philippe i rozp****dolić City w drobny mak
redhuman 25.08.2014 21:58 #
Szkoda tego błędu. Ale gramy dobrze, jesteśmy zorganizowani, pewni siebie, pewni w obronie. Zupełnie inny zespół niż tydzień temu. I Boris ma rację! Raz jak Gerrard podchodził do rożnego czy wolnego, to pomyślałem "o kurde, wygląda jak kilka lat temu!".
jusup 25.08.2014 22:01 #
Oczywisty gruby błąd Moreno (nie ma co podłączać innych, jak niektórzy na forum próbują, to błąd Hiszpana, jak inn mieliby pomagać q=wybijać te piłkę, najwyżej za słaba komunikacja), który wcześniej grał soliddnie.
Brak jednak w ataku jakiegokolwiek elementu szaleństwa i siły. Wszystko wykonywane poprawnie - a to dużo za mało. Słabiutko Coutinho. Nic z jego gry nie wynika (poza kartką dla Yaya Toure), żadnej próby szybkiego przerzucenia gry.
Były nieraz w zeszłym sezonie mecze, w którym Liverpoolowi nie szło - ale tu mam wrażenie, że nie ma co iść, bo brak próby rozpędzenia akcji, strzału itp.