LIV
Liverpool
Premier League
15.03.2026
17:30
TOT
Tottenham Hotspur
 
Osób online 1539

Mellor: Jest duża szansa na awans


Neil Mellor, napastnik, który był w kadrze Liverpoolu w pamiętnym sezonie 2004/2005 uważa, że po powrocie do Ligi Mistrzów the Reds mogą powalczyć o wysokie cele.

Przypomnijmy, że w losowaniu zespół Brendana Rodgersa trafił na obrońcę trofeum – Real Madryt a ponadto na zawsze groźny FC Basel oraz wielką niewiadomą czyli mistrza Bułgarii – Ludogorets Razgrad.

Mellor uważa, że powrót Liverpoolu do najważniejszych rozgrywek w Europie jest czymś wspaniałym. Jego zdaniem w każdej kolejnej rundzie drużyna z Anfield będzie w stanie ogrywać swoich rywali.

- Powrót do rozgrywek i możliwość zmierzenia się z obrońcą trofeum już w fazie grupowej jest czymś fantastycznym – mówi były napastnik the Reds.

- Świetnie jest wrócić do Ligi Mistrzów. Patrząc jednak na losowanie i grupę jaką wylosował Liverpool trzeba przyznać, że jest duża szansa na awans do dalszego etapu rozgrywek. Myślę, że Brendan z tego losowania jest bardzo zadowolony.

- Jestem pewny, że również kibice the Reds są usatysfakcjonowani. Z pewnością nie mogą się doczekać wypadów w różne zakątki Europy.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Konferencja prasowa przed Tottenhamem (0)
13.03.2026 12:45, Gall1892, liverpoolfc.com
Liverpool - Tottenham: Statystyki przedmeczowe (0)
13.03.2026 11:31, AirCanada, liverpoolfc.com
Slot w sprawie stanu zdrowia Alissona i Chiesy (0)
13.03.2026 10:58, AirCanada, liverpoolfc.com
Evra o następnym kroku Konaté (12)
12.03.2026 20:55, Wiktoria18, liverpool.com
Szobo z golem miesiąca (0)
12.03.2026 20:23, Gall1892, liverpoolfc.com