05.05.2024
17:30

Osób online 760

Trzy punkty zostają na Anfield

Liverpool pokonał w meczu 7. kolejki angielskiej Premier League drużynę West Bromwich Albion 2:1. Bramki dla the Reds strzelali Adam Lallana i Jordan Henderson, honorowe trafienie dla WBA zdobył z rzutu karnego Saido Berahino.

Podopieczni Brendana Rodgersa prowadzili po przerwie 1:0 dzięki debiutanckiej bramce Adama Lallany. Goście zdołali jednak wyrównać krótko po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania.

Młody Saido Berahino bez problemu wykorzystał niesłusznie podyktowany rzut karny po faulu Dejana Lovrena przed linią pola karnego.

The Reds zdołali jednak jeszcze raz objąć prowadzenie po golu Jordana Hendersona. Anglik wykorzystał precyzyjne dogranie Raheema Sterlinga i technicznym strzałem umieścił piłkę w siatce.

Pod koniec spotkania szanse na podwyższenie prowadzenia mieli jeszcze Mario Balotelli i Lucas Leiva, wynik jednak nie uległ zmianie.

Komentarze (56)

tachi 04.10.2014 17:55 #
Gerrard grajacy jako ofensywny pomocnik...poezja.
MastersFromAnfield 04.10.2014 17:56 #
I o to chodzi!
Niezła gra, są bramki. Miało być czyste konto, ale sędzie ch...
Bartek97sz 04.10.2014 17:56 #
gerrard przez te 15 min. jak grał na ŚPO pokazał więcej niż od początku sezonu na ŚPD :D
paranormalnY 04.10.2014 17:56 #
Po wejsciu Lucas Gerro poszedł do przodu i był to nasz najlepszy kwadrans w tym sezonie. Morał? Lovren jest do dupy.
TPK 04.10.2014 17:56 #
Na plus lepszy mecz Sterlinga niż z Basel. Zamiast 2/10 można mu z 3 w porywach dać. Chłopak musi odpocząć bo kaleczy strasznie w obecnej formie.
użytkownik zablokowany 04.10.2014 17:56 #
WinneRPL 04.10.2014 17:56 #
NARESZCIE :) Najbardziej w tym meczu podobał mi się Gerrard na "10" Zagrał przez te 30 min 100 razy lepiej niż Coutinho
kulsky 04.10.2014 17:56 #
Gerrard jako 10 to bylo wielkie zaskoczenie, ale o dziwo niezle tam sobie poczynial. Steven nic nie daje jako DM, nie mam nic przeciwko temu, by znow sprobowal jako ofensywny pomocnik. Z Coutinho mogą sie zmieniać. Balotelli to jest 100000000 razy lepszy zawodnik niż Lambert. Jeszcze Lucas strzelający na bramkę? Świat stanął do góry nogami ahah.
tasty 04.10.2014 17:57 #
jeśli Sterling zagrał na "3" to Lovren na -7.
konriqe 04.10.2014 17:57 #
Ballo dobra zmiana, chociaz czasami mnie irytuje to mam nadzieje, ze zacznie strzelac i mnie uciszy kompletnie. Sterlingowi by sie przydal odpocznyek,a Lovrenowi ławka.Wazne 3 pkt! Lallana zap.ierdala jak Henderson po tym boisku:)
saintlfc 04.10.2014 17:58 #
Ależ genialne zmiany Lucas za Cou, Gerrard w ofensywie to jest to! a Lucas w defensywnie? bardzo poprawnie plus 2 strzały oddane! Balot o wiele więcej jakości niż Lambert ja bym dał czas włochowi wg mnie się rozkręci. Cieszą 3 pkt niezmiernie! :) karny dla west brom żałosne
ArtuRR 04.10.2014 17:58 #
Powiem tak , jeśli Sz.P. Rodgers nie widzi tego , że Gerrard nie nadaje się na swoją nową pozycję i nie wystawi go w następnym meczu na swojej dawnej pozycji ŚPO to pozdrawiam GO serdecznie :) Nie wiem kogo wstawi na ŚPD , nie obchodzi mnie to , to on jest trenerem nie ja. Gerro POEZJA , Henderson MAGIA , 2 połowa przypominała zeszły sezon , szybkość większa dynamika . Do tego jeszcze Sturidge . Widzę to w jasnych barwach , jest nadzieja ! RODGERS nie zawiedź nas ! No i cieszy mnie powrót Jonhsona, z całym szacunkiem do naszego młodego prawego obrońcy , ale to nie ten poziom jeszcze ! SUPER :)
TPK 04.10.2014 17:58 #
Skala jest od 1, więc ciężko by było mu dać -7, nawet jeśli zasłużył.
Asahi 04.10.2014 17:59 #
Lubie takie dylematy, komu dać MOTM, w pojedynku Adama z Jordanem wygrał u mnie ten drugi. ;)
zakuYNWA 04.10.2014 18:00 #
Lovren na dzień dzisiejszy nie nadaje się do gry w Liverpoolu. Agger wróć!!!
Trzeba grać z Sahko i koniec.
saintlfc 04.10.2014 18:00 #
ależ dylemat czy Lallana czy Hendo myślę, że w pierwszej Adam w drugiej Jordan
mibaloo 04.10.2014 18:01 #
Gerrard zagrał pięknie ostatnie minuty tego meczu, podejrzewam, że gdyby grał tam od początku meczu to zobaczylibyśmy albo wspaniałą bramkę w jego wykonaniu albo asystę najwyższej klasy:)

90 minut tam wytrzyma, hendo niech lata za dwóch Gerrard częściej w offensywie i o bramki nie ma się co martwić:)
reddsPL 04.10.2014 18:01 #
Takk jeest ! Bardzo ważne zwycięstwo które pozwoli nam złapać oddech.
AgentTomek 04.10.2014 18:02 #
Gerrard koksił z przodu. Przesunięcie bylo dla niego, jak wstrząsy elektryczne, po których choremu znowu zaczyna bić serce. W idealnym świecie za Lucasa grałby Allen i byłaby kreatywność od bramki do bramki.

Sędziego nie ma, co objeżdżać, niewielki błąd, za to Manquillo i Lovren się bardziej popasi, ale ch*j tam, zaczynamy grać ładnie,, a ja czuję się zajebiście ;)
MastersFromAnfield 04.10.2014 18:02 #
Sterling do ostatnio jedno z naszych najsłabszych ogniw.
Potrzebuje przerwy. Brendan musi dać mu posiedzieć. Strata za stratą i to przyjęcie T-T. Masakra
pk230681 04.10.2014 18:02 #
Cieszy wygrana ale daleko nam do stylu jaki prezentowalismy w poprzednim sezonie,mozecie mnie zjechac ale ja tak naprawde niewidze podstaw do zachwytu taki Liverpool mi sie nie podoba,ale wygrana mnie cieszy!!!
Skalkaslk 04.10.2014 18:02 #