05.05.2024
17:30

Osób online 801

Raport z wypożyczeń

Drużyny siedmiu zawodników wypożyczonych z Liverpoolu grały swoje mecze w miniony weekend – za pośrednictwem oficjalnej strony klubu prezentujemy Państwu krótki raport z tych spotkań.

W piątkowy wieczór środkowy obrońca, Rafael Páez, z ławki rezerwowych oglądał mecz Serie B, w którym jego Bologna bezbramkowo zremisowała z Modeną.

Tylko 11 minut spędził na boisku w sobotę Oussama Assaidi, który wszedł z ławki na końcówkę przegranego 1:0 spotkania Stoke City z Southmapton. Zostając przy Barclays Premier League – Andre Wisdom wystąpił przez cały mecz w zremisowanym przez West Bromwhich Albion 2:2 spotkaniu z Crystal Palace.

W Championship młody skrzydłowy, Jordon Ibe, wystąpił przez pierwsze 45 minut w meczu Derby County, które przegrało 1:2 z Wigan.

João Carlos Teixeira otrzymał 10 minut od Samiego Hyypii w zremisowanym 1:1 meczu Brighton z Rotherham United.

W niedzielę Iago Aspas wszedł w 74. minucie na boisko w barwach Sevilli, która po golach w końcówce spotkania wygrała 2:1 z Villarrealem.

Nieco mniej powodów do radości miał Divock Origi, którego Lille przegrało 2:0 z Rennes w meczu francuskiej Ligue 1. Belgijski napastnik zagrał w tym meczu od pierwszej do ostatniej minuty.