05.05.2024
17:30

Osób online 777

Rezerwy pokonują Tottenham

Jordan Rossiter strzelił zwycięską bramkę w dzisiejszym meczu rezerw Liverpoolu z Tottenhamem na Langtree Park w St. Helens. Podopieczni Michaela Beale'a wygrali to spotkanie 2:1.

Po trzech z rzędu porażkach, the Reds wreszcie zanotowali wygraną z wypełnioną utalentowanymi piłkarzami jedenastką Kogutów.

Gospodarze objęli prowadzenie w 28 minucie po strzale Kenta z dystansu. Tottenham 12 minut później doprowadził do wyrównania, jednak decydujące słowo należało do Liverpoolu.

W 53 minucie rywalizacji, Jordan Rossiter wykorzystał zagranie Smitha i umieścił piłkę w siatce Glovera.

Skład: Ward, Stewart, Maguire (Pelosi 61), Cleary (Brannagan 77), Jones, Rossiter, Wilson (Trickett-Smith 61), Williams, Sinclair, Kent, Smith