05.05.2024
17:30

Osób online 861

Młodzież przegrywa w Madrycie

Młodzi piłkarze Liverpoolu przegrali dziś 1:4 z Realem Madryt na Estadio Alfredo Di Stefáno w ramach rozgrywek UEFA Youth League. Do przerwy był remis 1:1 po bramce Camerona Brannagana, jednak w drugiej odsłonie Królewscy przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Gospodarzy na prowadzenie na początku spotkania wyprowadził Cristian Cedrés, świetnie egzekwując rzut wolny. Liverpool grał coraz odważniej i dopiął swego w 39. minucie, kiedy Brannagan po precyzyjnym strzale z 18 metrów tuż przy słupku doprowadził do remisu.

Ostatnie 20 minut rywalizacji należało jednak do młodych piłkarzy Realu Madryt. W 73. minucie samobójczego gola strzelił Maguire. Kilka chwil później gospodarze mieli rzut karny po faulu Rossitera, którego na bramkę zamienił Mayoral.

The Reds zostali dobici w 87 minucie po trafieniu Lazo.

Skład Liverpoolu U-19: Fulton, Whelan (Alexander), Maguire, Cleary, Brewitt, Rossiter, Brannagan, Wilson, Sinclair (Ojo), Kent, O’Hanlon (Canós)