05.05.2024
17:30

Osób online 979

Ojo strzela dwa gole Polsce

Sheyi Ojo strzelił dwa gole w towarzyskim spotkaniu w Gdańsku, pomiędzy Anglią a Polską. Młodzi Synowie Albionu z reprezentacji U-18 wygrali 4:1. Zawodnik Liverpoolu wpisał się na listę strzelców w 52. i 71. minucie.

Polacy prowadzili od 10. minuty, lecz później bramki strzelali już wyłącznie Wyspiarze, którzy zwyciężyli w przekonujący sposób.

Skład Polski: 12 Mateusz Piechowiak; 11 Mateusz Piechowiak, 5 Szymon Walczak, 15 Sebastian Chruściel, 18 Michael Olczyk; 14 Filip Karbowy, 10 Filip Jagiełło (C); 19 Kevin Pytlik, 8 Mario Cieślik, 13 Karol Żmijewski; 17 Oktawian Skrzecz.

Skład Anglii: 1 Sam Howes (West Ham United), 2 Callum Connolly (Everton), 5 Taylor Moore (RC Lens), 4 Jake Clarke-Salter (Chelsea), 3 Max Lowe (Derby County); 8 Liam Walsh (Everton); 6 Ryan Ledson (captain; Everton), 10 Josh Onomah (Tottenham Hotspur); 7 Sheyi Ojo (Liverpool), 9 Adam Armstrong (Newcastle United), 11 Dominic Solanke (Chelsea).