05.05.2024
17:30

Osób online 1189

Wygrywamy ze Stoke

Liverpool przerwał fatalną passę i zwyciężył dzisiaj ze Stoke City na Anfield. Po końcowym gwizdku, na tablicy widniał rezultat 1:0, a jedyną bramkę w meczu zdobył Glen Johnson. To pierwsze zwycięstwo the Reds w Premier League od czasu wyjazdu na Loftus Road.

W drugiej połowie tempo spotkania poszło w górę. Goście mieli swoje okazje, ale przeważali podopieczni Rodgersa, którzy chyba przed meczem założyli się o to, kto zmarnuje lepszą okazję.

Przełom nadszedł w 85. minucie. Lambert wygrał pojedynek główkowy i trafił w poprzeczkę, a do bezpańskiej piłki doskoczył Johnson i szczupakiem wbił ją do bramki, przy czym sam trochę ucierpiał.

Do końca meczu było typowo nerwowo, ale rezultat udało się utrzymać.

Komentarze (60)

MakaJ 29.11.2014 17:57 #
Wywozimy 3 pkt z ciężkiego terenu...
PaLeTLFC 29.11.2014 17:57 #
no to teraz Jonhson ni chu chu by się zgodził na obniżkę pensji... W końcu kurwa 3 pkt !!!!
SG daje nam 3 punkty!

mam na myśli Super Glen ;) Cóż za występ- było wszystko: od spektakularnych wpadek po bramkę kosztem własnej głowy ;)
Noodles 29.11.2014 17:58 #
Johnson zapieprzający przez całą drugą połowę, takie rzeczy nie zdarzają się.
777daw 29.11.2014 17:58 #
W koncu byly jakies emocje
kacciq 29.11.2014 17:58 #
Podczas tego jak wy hejtowaliście ja cały czas wierzyłem w Rodgersa. Wracamy do gry! Mistrzostwo, przybywamy!
sebek1318 29.11.2014 17:58 #
to co teraz powiedzie o Jonhsonie ?
RK23 29.11.2014 17:58 #
MOTM - Glen Johnson!
keishi 29.11.2014 17:58 #
Jeśli Kolo nie utrzyma miejsca w składzie, to będzie to niezły cyrk.
-Simon Mignolet - 9 mln funtów
-Kolo Toure - za darmo ( ale pensje ktoś musi płacić)
-Javer Manquillo- wypożyczenie
Nasz treneiro przeznaczył na trnasfery blisko 210 milionów euro, a gola strzela greacz, ktory tu był.
kiep 29.11.2014 17:59 #
Nie grał Lovren od 1 minuty, ani Gerrard na DM i nie straciliśmy gola. Mam nadzieję, że BR wyciągnie z tego wnioski.

Notujemy postęp. Myślę, że wiele zależy od tego co chłopaki mają w głowach. Przecież potrafią grać w piłkę, potrzeba im pewności siebie, udanycn akcji, zwycięstw. Do dzieła!
mzteusz 29.11.2014 17:59 #
''Podczas tego jak wy hejtowaliście ja cały czas wierzyłem w Rodgersa '' zapisze sobie to jak sobie nie bedzie radził :v
olobolo 29.11.2014 17:59 #
Normalnie k...a cud i to podwójny,bo gol Johnsona.Nie wierzę.
MarcinLFC77 29.11.2014 17:59 #
We're gonna stay in the league!
Now you're gonna believe us

diplo 29.11.2014 17:59 #
Wreszcie ! Są ważne 3 punkty ! Jak dla mnie dobry mecz naszych. Miejmy nadzieję , że był to mecz na przełamanie i będzie tylko lepiej :D
Nie wiem co niektórzy mają do Lamberta ale jak dla mnie Świetny mecz ! ynwa ! :D
saintlfc 29.11.2014 18:00 #
cieszą 3 pkt niezmiernie, tempo w drugiej połówce zdecydowanie lepsze z Leicester konieczne kolejne zwycięstwo i pniemy się do góry!
Kinio25LFC 29.11.2014 18:00 #
Siara w wuj zdejmować Coutinho i murować przed jakimś Stoke na 5 obrońców. Szkoda, że Lambertowi piłka odbiła się niefortunnie od poprzeczki. Zasługiwał na gola, no ale trzeba oddać Dżonsonowi że od 45 do 70 minuty grał jak na swoje możliwości, świetnie. Wyżebrane 1 do 0 na farcie. Mało co się zmieniło a gra po wejściu Gerrarda ewidentnie padła.
mateuke 29.11.2014 18:00 #
Bałem się gdy Lovren wbiegł na boisko...
Cieszą trzy punkty ale czy można powiedzieć, że jest progres w grze?
Skalkaslk 29.11.2014 18:01 #
Nie ma się co podniecać, pierwsza połowa słaba, druga była lepsza ale to wciąż nie to, męczmy się ze średniakami którymi zresztą sami jesteśmy.
PrzemekLFC7 29.11.2014 18:01 #
@mchu ktoś wrzucił tą liste transferów i teraz po każdym meczu będzie ona wklejana tylko z innym komentarzem,
przegrywamy źle, w końcu wygraliśmy jeszcze gorzej
Noodles 29.11.2014 18:01 #
Srajcie dalej, akurat ze Stoke faworytom gra się ciężko zawsze. Serio trzeba przypominać nasze ubiegłoroczne dreszczowce z nimi?
Szpilu97 29.11.2014 18:02 #
Nie ma to jak siedzieć na przeciwniku i lać go w brame jak leszcza a wygrać tylko 1:0...
Sterling w kilku akcjach za dużo kiwania, zamiast oddać strzał z 20metra to samo Coutinho, za dużo się kiwa a rzucają nim jak marionetką - jest drobniutki. :)

Pozytywnie Lambert jeśli chodzi o przyjęcia i sprytne utrzymanie piłki. :)

MECZ DOBRY, DOMINACJA ALE BRAK WYKOŃCZENIA.:)
Versers 29.11.2014 18:02 #
W pewnych momentach w końcu gra na miarę możliwości LFC (akcja którą "kończył" Allen). JAZDA!
AgentTomek 29.11.2014 18:02 #
@MakaJ, chodzi ci o Anfield? Nie mam pewności bo w relacji live Stoke konsekwentnie było nazywane gospodarzami ;)
PrzemekLFC7 29.11.2014 18:04 #
i wielkie brawa dla simona za udane dziś interwencje, trzeba wykorzystać świetną grę Rickiego w powietrzu
Kenji 29.11.2014 18:04 #
Idzie lepsze!
sijdn 29.11.2014 18:06 #
Niech oni już zapominają o tym meczu, ponieważ jeśli nie wygrają z Leicester to się załamie a 3/4 forum znowu będzie pisać Brendan Out.
ivers 29.11.2014 18:10 #
Jest dobrze.Oddalamy się od strefy spadkowej.Brendan do wtorku może spać spokojnie.
alkoholik_lfc 29.11.2014 18:12 #
Dla andrzeja..
PUMA 29.11.2014 18:12 #
Przełamanie w najmniej spodziewanym momencie i to kogo?
Dobre i to! chociaż brakuje mi w tej grze LFC wyrachowania pod polem karnym przeciwnika i wprost wykorzystania tych wszystkich rzekomych sytuacji, które sobie stwarzali. Za dziś Gratki się drużynie Rodgersa w pełni należą. Poza tym bez Dejana jakoś tak pewniej.
silver7 29.11.2014 18:15 #
Co ten Brendan ma z przeprowadzaniem zmian, znów aż 1 i ponownie w okolicach 75 min.
slobo 29.11.2014 18:15 #
Najlepsze 45 minut od niepamietnych czasow.
Dobrze,ze tak to sie skonczylo,i udalo nam sie wyszarpac zwyciestwo,potrzebowalismy tego jak ryba wody,to poprawi morale i pozwoli uwierzyc.
Irytuja mnie strojone minki przez naszych mlodych pomocnikow, Lambert to nie Suarez i nie bedzie dochodzil do pilek,ktore zgarnol by urugwajczyk ,to nie jego wina.Panowie gwiazdeczki(Sterling,Cou,Henderson),Lambert tez ma atuty(choc nieporownywalnie mniej) i trzeba pozwolic mu sie nimi wykazac,a nie fochy robic.
Robertos 29.11.2014 18:16 #
Trzy pozytywy z meczu
1.Mamy 3 punkty
2.Jakby nie patrzeć wyglądało to już lepiej
3.Jest szansa, że Brendan zakuma, że w tym momencie Dejan na boisku nie ma racji bytu, a po powrocie Mammadou nawet na ławce.
qwertynwa 29.11.2014 18:19 #
Patrzcie świnie, król futbolu, wchodzi w pole karne! Gleninho zajebał, nananananana!
reddsPL 29.11.2014 18:22 #
Tak samo mocno jak mnie wku*wiają komentarze (chyba można powiedzieć już celebryty naszej strony) szostiego, tak się cieszę z tych 3 punktów i zwycięstwa. Liverpool FC ! <3 YNWA !
mibaloo 29.11.2014 18:42 #
Fajnie się patrzyło na te akcje z drugiej połowy, ja w drugiej połowie w końcu zobaczyłem poprzedni sezon, gdyby lambert dłużej pograł z nimi to by więcej strzelał, mimo wszystko to drewniak niestety, teraz już chyba będzie trochę lepiej, przydałyby się nam 3-4 zwycięstwa z rzędu to drużyna już by lepiej zaczeła grac:)
RK23 29.11.2014 18:47 #
Silver7
Lovren wszedł za Coutinho w 88'
reddsPL 29.11.2014 18:48 #
No niestety komentujesz i jak słusznie zauważyłeś jest to przykre. Upiec chleb ? Hmm.. jeśli to ma pomóc to spróbuję z wielką przyjemnością. Powodzenia w dalszym komentowaniu bezkręgowcu. Bez odbioru.

Syta 29.11.2014 18:51 #
Czyste konto bramka strzelona nie ma Lovrena świetny mecz :)
redhuman 29.11.2014 19:16 #
Nie wiem, co się stało w szatni w trakcie przerwy, ale przywróciło chłopakom jaja i na drugą połowę wyszedł prawie Liverpool 2013/14. Wreszcie zawalczyli i parę akcji ładnych stworzyli. Ze Sturridge'em zamiast Lamberta bylibyśmy dziś w miarę kompletni. Wreszcie progres. Patent z Lovrenem na ławie i Gerrardem w końcówce z przodu należy powtarzać co mecz.
alkoholik_lfc 29.11.2014 19:26 #
Redhuman- stoke wirus dopadl na przerwie
nurek7 29.11.2014 19:31 #
uff, no w końcu, ale nie będę mówił, że mam nadzieję na serię zwycięstw, bo gramy bardzo w kratke... do czołowki daleko , ale teraz The Reds muszą walczyć każdy za każdego a punkty przyjdą:)
wdo 29.11.2014 20:14 #
Po tych ostatnich tygodniach, już zapomniałem jak to wspaniale poczuć smak zwycięstwa :)
fellipe1892 29.11.2014 22:07 #
Druga połowa do strzelenia bramki sprawiła mi dzis pierwszy raz radość od tottenhamu. Uwielbiam naszego kapitana ale bez niego po prosu gramy lepiej. krzyczałem do monitora by zmienić Glena po błędzie w pierwszej polowie, brawo dla niego za ofiarność. W końcu piwo ma słodki smak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RedTom 29.11.2014 22:21 #
uczucie ulgi jest dziś przyjemniejsze niż zwykle :)
roberthum 29.11.2014 23:30 #
Mówiłem, że dla Rodgersa mecz ze Stoke będzie chwilą prawdy. Szczerze niespodziewałem się, ale w końcu nasi zagrali przyzwoicie, wreszcie były elementy jakie obserwowaliśmy w zeszłym sezonie. Może Rodgers wyciągnie wnisoki na pryszłość i zobaczy, że bez Lovrena i Gerrarda na DMie idzie nam po prostu lepiej i nie było to nudne spotkanie. Szkoda, że taki Lovren w ogóle pojawił się na murawie, no ale cóż :P. 3 pkt w nie tkim złym stylu i od razu Brendan zyskał w moich oczach. Założyłem sobie, że jeśli Liverpool pokaże taka padakę jak zwykle w meczu ze Stoke i zakończy mecz porażką to będę chciał natychmiastowego zwolnienia Brendana. może Irlandczyk wreszcie coś zrozumie i dalej będzie lepiej. Po dzisiejszym meczu zyskał mała odrobinke moje zaufania, czekam na następny mecz, aby zobaczyc czy nie wróci do starych nawyków