05.05.2024
17:30

Osób online 1279

Wieści z wypożyczeń

Oprócz zawodników Liverpoolu w spotkaniu ze Stoke, grało jeszcze grono piłkarzy, którzy zostali tego lata wypożyczeni przez Brendana Rodgersa do innych klubów. Zobaczmy, jak im poszło w miniony weekend.

Andre Wisom rozegrał cały mecz z Arsenalem, jednak jego WBA na własnym stadionie przegrało 0:1 z Kanonierami po bramce Welbecka w drugiej połowie.

Sebastian Coates przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych, zaś jego Sunderland na Stadium of Light niespodziewanie powstrzymał liderującą Chelsea, bezbramkowo remisując.

W the Championship Jordon Ibe otrzymał 66 minut na pokazanie swoich umiejętności, jednak jego Derby przegrało 0:2 z Leeds United w wyjazdowym spotkaniu. Barany pozostały jednak na pozycji lidera w ligowej tabeli.

W La Liga, Luis Alberto oglądał z ławki rezerwowych, jak Malaga przegrywa 1:2 z Realem Madryt.

Sevilla w niedzielę pokonała wysoko 5:1 Granadę, jednak bez udziału Iago Aspasa.

Divock Origi grał przez 81 minut w spotkaniu Lille z Bourdeaux. Jego zespół musiał jednak uznać wyższość rywala (0:1). Tiago Ilori spędził całe spotkanie w boksie dla rezerwowych.

Młody obrońca - Rafael Paez mógł jedynie oglądać z boku, jak jego Bologna wygrywa w Serie B 2:0 z Bari.