05.05.2024
17:30

Osób online 1479

Aspas szybszy od Fowlera

Iago Aspas w dzisiejszym meczu Copa Del Rey przeciwko Sabadell w przeciągu czterech minut skompletował hattricka, zaś jego Sevilla wygrała na własnym stadionie 5:1.

Wypożyczony z Liverpoolu snajper strzelał bramki w 59., 60. i 63. minucie spotkania Pucharu Hiszpanii.

Klub z Andaluzji w dwumeczu zwyciężył 11:2.

Aspas popisał się zatem lepszym wynikiem od Robbiego Fowlera, który w 1994 roku zdobył trzy bramki w meczu z Arsenalem, na co potrzebował dokładnie 4 minut i 33 sekund.

Iago, który w zeszłym sezonie w barwach the Reds strzelił zaledwie jednego gola, został na całą kampanię 2014/2015 wypożyczony do Sevilli.