13.05.2024
21:00

Osób online 1499

Pewne prowadzenie do przerwy

The Reds prowadzą po 45 minutach ćwierćfinałowego spotkania pucharu ligi przeciwko Bournemouth 2:0. Artura Boruca swoim strzałem najpierw pokonał Raheem Sterling, a chwilę później drugą bramkę dołożył Lazar Marković.

Reprezentant Anglii otworzył wynik spotkania w 20. minucie, kiedy po pięknej, składającej się z 52 podań akcji, skierował on piłkę do siatki strzałem głową z bliskiej odległości.

Siedem minut później na dwa do zera podwyższył jeden ze współautorów pierwszej bramki, Serb Lazar Marković. Wypuścił on świetnym prostopadłym podaniem Philippe Coutinho, strzał Brazylijczyka został jednak obroniony przez Artura Boruca, piłka spadła jednak na 16 metr, a tam znajdował się już Marković i pięknym strzałem umieścił piłkę między słupkami bramki gospodarzy.

Komentarze (32)

tartak26 17.12.2014 21:33 #
Markovic <3 :D
ragnarok 17.12.2014 21:34 #
szkoda, że to takie ogórasy, bo fajnie jest sobie przypomnieć tak wyglądające statystyki

Izzy 17.12.2014 21:35 #
Dziwny ten tytuł, takim nieprzyzwyczajony.
ragnarok 17.12.2014 21:35 #
aha, Markovic na mecz z Arsenalem!
silver7 17.12.2014 21:36 #
Markovic baja, piękne podanie do Hendo, Sterling prawie na zero wygolony, szybszy od wiatru :P. W pewnym momencie posiadanie piłki 73%, jest szansa, że i Lovren nic nie spieprzy.
Jaquar 17.12.2014 21:36 #
Ten gość z Bournemouth, który spudłował na początku chyba obstawił grubo under.
staymartyna 17.12.2014 21:36 #
wiedziałam, że znajdzie się ktoś niezadowolony :D a tak fajnie oglądać (w końcu) prowadzenie LFC :)
John 17.12.2014 21:37 #
Mamy 2-0 i teraz należy uszczelnić nasze boki, bo przy Hendersonie i Markovicu jesteśmy jednak mocno narażeni w tych strefach boiska. Groźnie pod naszą bramką było właśnie po wjazdach naszymi bokami.

Manquillo od 46 minuty na boisko.
Bozno1892 17.12.2014 21:37 #
Nie ma sie do czego doczepić,pod koniec troche odpuściliśmy,ale pewnie plan był taki by jakieś kontry wyprowadzić.
FreddieMercury 17.12.2014 21:37 #
3-5-2 działa.
Stachyra 17.12.2014 21:37 #
Lazar - wielki paluch w dupę hejterom.
Ibiz 17.12.2014 21:37 #
tartak - pewnie, że gra jest dobra. Ale pomarudzic trzeba....tak dla zasady. Polscy kibice Live to już w większości taka nacja i nic na to nie poradziz......
tical 17.12.2014 21:38 #
To tylko Bournemouth, ale cieszy poprawa w grze.
delux 17.12.2014 21:38 #
Marko najlepszy, ale znajac przypadek Can-a, to on szybko z Arsenalem nie zagra xD
Cortez 17.12.2014 21:38 #
mamy 3 srodkowych obroncow a oni i tak tworza realne zagrozenie. doszli do dwoch setek, a uwierz mi ze Arsenal nie bedzie wybaczal takich bledow.
gra nie jest taka zla, tempo takie sobie, ale w sumie nie musza sie bardziej forsowac. generalnie jednak spodziewalem sie wiekszej dominacji i mniej rozgrywania w obronie a wiecej w przodzie. no ale coz, na dzisiejszych rywali wystarczy. poczekamy do soboty.
teraz jakie zmiany?
GUNS 17.12.2014 21:38 #
Chłopaki grupowo u fryzjera byli to troche im sie skil poprawił
ragnarok 17.12.2014 21:39 #
RUSZYŁA MASZYNA! XD
Alexandre 17.12.2014 21:39 #
Nie cieszcie się i tak już nie zobaczymy Lazara w składzie przez najbliższe mecze.
burmanek8 17.12.2014 21:39 #
Ale z tyłu dalej wyglądamy tragicznie, mogli (a nawet powinni) strzelić nam 1-2 bramki
pavellox 17.12.2014 21:40 #
Boruc szykuje się do roli mikołaja :P brodę zapuszcza na święta
tartak26 17.12.2014 21:40 #
@delux

100% racja twoja.Właśnie miałem to napisać.
tartak26 17.12.2014 21:42 #
@Cortez

Ale jak wszyscy tutaj wiemy,że to atak był najwiekszym problem ,a mamy 2-0 do przerwy.Jak tu nie być zadowolonym.
redhuman 17.12.2014 21:44 #
Formacja jak z United, gra dobra jak z United, skuteczność wreszcie w miarę, brak błędów + presji rywali => 2:0. Wpierniczyć jeszcze minimum 2 bramki, po takim czasie posuchy przyda się wyżyć na kimś. A tak na poważnie to wbijmy parę bramek, by coś się u niektórych odblokowało, zwłaszcza w psychice.
Skalkaslk 17.12.2014 21:44 #
Markovic dobry mecz, w nagrodę razem z Canem posiedzi sobie z 15 meczy na ławce.
pk230681 17.12.2014 21:46 #
Lovren jak zwykle daje d..y!!!
tartak26 17.12.2014 21:46 #
A taka ciekawostka.Nasz mecz na SKYSPORT komuntuje nasz(według niektórych gazet) przyszły menager TONY PULIS
zimowypan 17.12.2014 21:47 #