13.05.2024
21:00

Osób online 1516

Raport z wypożyczeń

Piłkarze Liverpoolu radzą sobie coraz lepiej na wypożyczeniach. Szczególnie za ostatni tydzień należy pochwalić Luisa Alberto, który w barwach Málagi, już minutę po wejściu na boisko strzelił zwycięską bramkę i ustalił wynik spotkania na 2:1 z autsajderem z Elche.

Andre Wisdom kolejny raz zagrał pełne 90 minut w barwach West Bromwich Albion. The Baggies mimo prowadzenia 2:0 ulegli w Londynie Queens Park Rangers 2:3.

W Championship Jordon Ibe zagrał 82 minuty dla Derby County. Barany prowadzone przez Steve'a McLarena zremisowały w meczu z Norwich 2:2.

João Carlos Teixeira zszedł w 74. minucie meczu z Wolverhampton. Tutaj również padł remis, tym razem 1-1.

W niedzielę swój drugi ligowy mecz w barwach Sunderlandu zaliczył Sebastián Coates. Zespół Gusa Poyeta niespodziewanie wygrał z Newcastle United 1:0 na St. James’ Park.

Divock Origi zagrał pełne spotkanie, ale jego Lille uległo liderowi Lique 1 – Olympique’owi Marsylia 2:1.

Tego samego dnia Tiago Ilori oglądał z ławki rezerwowych porażkę swoich tymczasowych kolegów z Bordeaux. Piłkarze Willy’ego Sagnola przegrali u siebie z Olympique Lyonem 0:5. Dwie bramki dla Les Gones zdobył Alexandre Lacazette.