05.05.2024
17:30

Osób online 757

Występ Hendo i remis Anglików

Jordan Henderson zaliczył 74 minuty we wczorajszym towarzyskim spotkaniu z Włochami (1:1) rozegranym w Turynie. Trzy Lwy przystępowały do rywalizacji w dobrych nastrojach po zwycięstwie z Litwą 4:0 w eliminacjach do Euro.

Graziano Pelle otworzył wynik spotkania w 29. minucie, kiedy uderzył piłkę głową w kierunku bramki Harta.

Pięć minut po opuszczeniu boiska przez Hendersona, którego zastąpił Mason, na strzał z 17 metrów zdecydował się Andros Townsend i piłka wpadła tuż przy słupku bramki Buffona.

Simon Mignolet przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych, a Belgowie pokonali 1:0 Izrael. Divock Origi wszedł na boisko w 86. minucie.

45 minut zaliczył także Martin Škrtel, kapitan reprezentacji Słowacji, która w Żylinie pokonała Czechy 1:0.

W reprezentacji Walii U-21 w końcówce spotkania na boisku pojawił się Harry Wilson. Smoki wygrały 3:1 z Bułgarią w Cardiff, zaś zawodnik Liverpoolu wszedł na plac gry w 82. minucie.