05.05.2024
17:30

Osób online 894

Porażka zespołu U-21

José Enrique zagrał ponad 60 minut w przegranym meczu zespołu Liverpoolu do lat 21 w ramach rozgrywek Barclays U-21 Premier League. Młodzi the Reds ulegli 1:2 Fulham we wtorkowym spotakniu w Chester.

Podopieczni Michaela Beale’a bardzo rozpoczęli mecz, spychając Fulham na ich połowę gdzie posyłali wiele groźnych dośrodkowań. Dobra passa zespołu trwała przez pierwsze 30 minut. W tym czasie Ryan McLaughlin na prawej stronie siał postrach w defensywie przeciwników, kreował szansę dla Jerome Sinclaira i Alexa O’Hanlona.

W końcu w 29. minucie Liverpoolowi udało się otworzyć wynik spotkania. José Enrique, który grając w rezerwach, stara się powrócić do formy, zagrał piękną piłkę do O’Hanlona, której nie udało się przechwycić defensywie Fulhm. Pomocnik dopełnił formalności popisując się chirurgicznym wykończeniem akcji.

Jednakże Fulham, które do tej pory nie pokazywało zbyt wiele na boisku, rosło w siłę z każdą minutą.

Skrzydłowy Cottagers, Moussa Dembélé w 33. minucie wykorzystał kontratak swojej drużyny po tym, jak Liverpool stracił piłkę zostawiając zbyt wielu swoich zawodników na połowie przeciwnika.

Gospodarze zostali totalnie wybici ze swojego rytmu gry. Kilka minut później zostali ponownie ukarani przez Adetayo Eduna, który precyzyjnym strzałem pokonał Vigouroux. Pierwsza połowa zakończyła się wielką frustracją the Reds i wielką pewnością siebie Fulham.

Druga odsłona spotkania miała podobny przebieg jak pierwsza: młodzi Czerwoni posyłali mnóstwo piłek w pole karne przeciwników Fulham, które z kolei tylko czekało na swoją okazję z kontrataku.

Liverpool nie wykorzystał swoich szans. Wspaniałą formę pokazał bramkarz Fulham, Rodak, któremu udało się zatrzymać nie tylko O’Hanlona, ale także zmienników: Ryana Kenta i Sameda Yeşila.

Rozczarowujący rezultat spotkania podsumował kapitan, Cameron Brannagan, który miał niemal stuprocentową sytuację na gola w doliczonym czasie, ale mimo to nie udało mu się pokonać golkipera gości.