05.05.2024
17:30

Osób online 822

Dobra gra i prowadzenie do przerwy

The Reds prowadzą 1:0 na Anfield w spotkaniu z Newcastle United. Jedyną bramkę w pierwszej połowie zdobył w 9. minucie Raheem Sterling. Podopieczni Brendana Rodgersa byli zdecydowanie lepszą stroną w pierwszej połowie i spokojnie mogli zdobyć kolejne bramki, jednak w kluczowych momentach nie potrafili podjąć odpowiedniej decyzji.

Komentarze (20)

TheGod 13.04.2015 21:47 #
No...!
Bartek97sz 13.04.2015 21:48 #
Ładnie, ale mogliśmy spokojnie prowadzić 3:0
AirCanada 13.04.2015 21:48 #
Jak widzę tego paralityka Johnsona w akcji to mnie krew zalewa i ... chuj strzela!
uNiLFC 13.04.2015 21:48 #
Dobrze chłopaki cisnęli od pierwszych minut :) Potem troszkę dopuścili Sroki do głosu ale możemy być zadowoleni po 45 minutach :)
KrzysieG 13.04.2015 21:48 #
Toure za Johnsona please ! :)
despero 13.04.2015 21:49 #
Can kocór czyści wszystko, lovren i johnson tykające bombyy dzisiaj oby nie wybuchły, strzelić jeszcze jednego i spokój.
prosper 13.04.2015 21:49 #
Czy ktoś jeszcze wątpi w to, że Sterling jest obecnie naszym najlepszym zawodnikiem? :)
Marcel 13.04.2015 21:50 #
Nie ma to jak Glen i Dejan w pierwszym składzie. Jeden załatwił nie uznany dla Newcastle karny a drugi pozwolił na niższemu o głowę niemalże wpadkowanie bramki, która nie miała prawa wpaść. Nasza przewaga olbrzymia strzelić gola i zabic mecz.
szalony 13.04.2015 21:50 #
Johnson do Espaniolu raczej
boski deja gubi się jak moja wypłata
paranormalnY 13.04.2015 21:51 #
Dejan zbyt dosłownie wziął słowa Brendana "nakopać Newcastle"
KrzysieG 13.04.2015 21:51 #
Mamy odpowiedź ostateczną, Johnson się już nie ogarnie. Niech odchodzi nawet i do Barcelony :v
AgentTomek 13.04.2015 21:51 #
"...z jaką łatwością piłkarz Newcastle wygrał pojedynek główkowy ze znacznie wyższym Johnsonem!!! Właściwie to Johnson nawet nie skoczył do piłki!!!" Też mi zaskoczenie....

Z przodu jest ok. Bardzo podobała mi się akcja z 38' zakończona strzałem Ibe'a, jak po kolei każdy z naszych odzyskiwał piłkę.

Trzeba strzelić jeszcze jednego, bo czystego konta raczej nie zachowamy ;)
tachi 13.04.2015 21:51 #
Fajnie jakby Manquillo wszedł za Johnsona który gra słabizne. Lovren całkiem spoko tylko prawie znowu dałby bramkę przeciwnikom w prezencie. Ogólnie to niby tylko słabe ostatnie Newcastle ale fajnie panowie grają.
tachi 13.04.2015 21:53 #
A i fajnie się dowiedzieć od pana Nahornego, że Cou woli grać lewą nogą -,-'
Marcel 13.04.2015 21:53 #
Jest przewaga ale gdyby nie Simon nikt by sie teraz nie cieszył. Belg ratuje dupsko, bo super kryciu Glena, kótremu nawet wyskoczyć do główki się już nie chce.
RK23 13.04.2015 21:53 #
kiedyś pisałem o Coutinho jako fałszywa 9tka i nawet fajnie to wygląda :)
Lyzwa7 13.04.2015 21:54 #
Manquillo za Johnsona, koniecznie!
Glen i tak mało wnosi do ofensywy, a Javi jest dużo pewniejszy w obronie.
Bartek97sz 13.04.2015 21:54 #
@tachi

i że ostatni mecz gramy Crystal palace :D
ManiacomLFC 13.04.2015 21:59 #
po świetnym początku i pełnej dominacji zacząłem się obawiać że chłopaki uznają, że mecz sam się wygra... nie można odpuścić, trzeba strzelić drugą bramkę i walczyć o trzecią, ale nawet wtedy nie możemy oddać kontroli rywalowi

P.S. ten pressing, zaangażowanie i przemieszczanie się w ataku... wróciły najlepsze wspomnienia z zeszłego sezonu... :)
Maksiu 13.04.2015 22:57 #