05.05.2024
17:30

Osób online 774

Trzy punkty zostają na Anfield

Liverpool zwyciężył 2:0 w meczu zamykającym 32. kolejkę rozgrywek angielskiej Premier League. Bramki dla The Reds na wagę trzech punktów zdobyli najpierw Raheem Sterling, a w drugiej połowie swoją pierwszą bramkę w Premier League zdobył Joe Allen.

Komentarze (36)

ManiacomLFC 13.04.2015 22:53 #
ale będą jaja jak Mignolet złotą rękawicę dostanie :) najważniejsze 3 punkty
tartak26 13.04.2015 22:53 #
Jeśli ktoś nazywa Sakho najemnikiem to proszę spojrzeć na Lovrena i pogrążyć się w żałobie
jasiex06 13.04.2015 22:53 #
Obrona zagrała, co trzeba.. pomijając kilka błędów no ale są 3 pkt !
brian 13.04.2015 22:53 #
Allen pierwszy gol w PL na Anfield*
Lyzwa7 13.04.2015 22:53 #
Jeztu Allen strzelił gola Crystal Palace ;p Dzisiaj zaś strzelił pierwszego gola na Anfied.
Lewy77 13.04.2015 22:53 #
Lepsze zespoły nas poustawiały a ze średniakami wygrywamy. Chociaż NU to kompletne nic póki co.
KaczoreQ 13.04.2015 22:54 #
Allen ma juz gola w BPL w barwach LFC ;)
RedFulBad 13.04.2015 22:55 #
Lovren na plus jak dla mnie! Jeszcze trochę panikuje, ale jest ok z nim!
RK23 13.04.2015 22:55 #
od kilku spotkań było czuć, że Allen strzeli gola. Następne kilka to już gol w kolejnym sezonie :v
Bartek97sz 13.04.2015 22:55 #
Johnson - czy on grał w tę samą grę co pozostali zawodnicy na boisku?

@jasiex

obrona co trzeba?? dobre żarty, to że NUFC jest rzadkie i nie umie tylu prezentów wykorzystać, nie wspominając "crossów" lovrena, czy bajecznej techniki i walecznego charakteru glena. A cała reszta drużyny dobry mecz:). Szkoda że szwankuje u raheema wykończenie
PyrkaLFC 13.04.2015 22:57 #
wygrana i 4 punkty do City... ciśniemy ich ;)
koka 13.04.2015 22:58 #
Johnson < Wawrzyniak
Marcel 13.04.2015 22:59 #
Są 3 pkt i czyste konto, teraz wyeliminować Aston Villę i zapewnić sobie miejsce w finale F.A. Cup w dzień urodzin Steviego Gerrarda. Mignolet na złote rękawice, kto wie co by było gdyby nie jego interwencja z 45minuty.
mc72 13.04.2015 23:00 #
Śpieszmy się "podziwiać" Glena bo po sezonie odchodzi..
Kinio25LFC 13.04.2015 23:00 #
Koszmar kibica Liverpoolu? Gdy Johnson podaje do Lovrena :)
oweniasty 13.04.2015 23:01 #
Johnson i Lovren nigdy nię będziecie iść sami. Najlepiej jednak chodźcie sobie razem gdzieś daleko od liverpoolu.... tragedia i strach jak piłka znajduje się w ich okolicy
lokiec 13.04.2015 23:04 #
Allen świetny mecz. Z Lucasem byli nie do przejscia. Sterling trochę się nadwyrężył w pierwszej połowie, bo w drugiej już mniej widoczny. Ibe niech trenuje, bo rozczarował. Moreno dalej cienizna.
DanielAgger 13.04.2015 23:04 #
dajcie spokój temu Lovrenowi, wygrana i zero z tyłu, to najważniejsze. ;)
despero 13.04.2015 23:07 #
Cana trzeba przesunąć wyżej bo ma cóg do ofensywy. Napastnik na gwałt bo nie ma komu wykańczać akcji. Brawo dla chlopaków za mecz 3 pkt są morale wieksze na następny mecz. YNWA i cały czs do przodu.
saintlfc 13.04.2015 23:08 #
City jest nasze :D i wróci dawne top 4 :)
AndyLFC 13.04.2015 23:10 #
Wchodzac na strone liczylem, ze hejterzy pomimo wygranej i czystego konta dadza o sobie znac.... nie zawiodlem sie :)
redhuman 13.04.2015 23:12 #
Brawo dla chłopaków za świetny mecz, choć momentami tracili kontrolę. Świetne zawody Allena, Lucasa i Simona, brawo. Jak już zauważyliście nie było komu wykańczać, potrzeba napastnika i Stu w formie, ale to dopiero na jesień. Postarajmy się wywierać presję do końca, może City się posypie. Ale przede wszystkim róbmy swoje, oby więcej takich meczów.
lukasz406 13.04.2015 23:16 #
Dobry mecz, fajne momenty szczególnie w pierwszej połowie jak cisnęliśmy Newcastle. Sterling dzisiaj ze trzy mógł strzelić ;)
Jest gdzieś na necie filmik ze zwodem Coutinho z pierwszej polowy w polu karnym?
ivers 13.04.2015 23:29 #
To co wystarcza na średniaków i ogórków na czołówkę już jest to za mało,dużo za mało.Gra była rwana,szarpana,tu dominacja,a zaraz głupie straty i panika w naszym polu karnym.Nie potrafimy zagrać równego meczu ale mnie to nie dziwi bo pod rządami irlandzkiego fachury tak to już jest,3 miesiące gramy do dupy,następne 3 dobrze,a kolejne jako tako.Taka to już jest Rodzersowa stabilizacja.Mawiają,że nie odrazu kraków zbudowano,tyle,że jakby w takim tempie go budowali w jakim Rodzers buduje drużynę to do tej pory byłyby w krakowie chałupy kryte strzechą.No ale z 3 punktów trzeba się cieszyć odzyskaliśmy 5 miejsce i będziemy atakować City z wiadomym skutkiem.
OskarSG8 13.04.2015 23:30 #
Allen pierwsza bramka w PL ? !!!
fabio29 14.04.2015 00:15 #
OskarSG8
To raczej chodzilo o ten sezon, bo joe juz bramki strzelal wczesniej, chociazby z palace glowa czy w swansea przed przyjsciem do nas. Jetzu by sie az tak nie pomylil.
PUMA 14.04.2015 01:00 #
Walka o V lokatę trwa w najlepsze ;-)
hermano 14.04.2015 06:29 #
co do Allena, to o ile pamietam, w zeszlym roku takze zdobyl gola w lidze
MaciejskyMU 14.04.2015 07:52 #
Prawda jest, że na świecie rządzą tylko 2 kluby Man Utd i Ac Milan! A balotelli jest po prostu za dobry i nie może się odnaleźć wśród takich ogórków. Rodgers wyciąga wnioski już kolejny sezon...
RedFulBad 14.04.2015 08:09 #
MaciejskyMU
Tak się stanie jak ktoś pije od rana!
Lyzwa7 14.04.2015 08:18 #
No Milan to naprawdę rządzi. Coś jak Nottingham Forrest.
filarowicz 14.04.2015 10:28 #
nie wiem dlaczego gra Johnson a nie Manquillo.
może grają na podobnym poziomie ale Manquillo ma jeszcze całą karierę przed sobą i się stara.
Johnson to przez 90 minut ani razu nie gonił za rywalem na sprincie, ewentualnie biegł ale to żałosne tempo.
Ja bym mógł tam grać, za 900 funtów a nie 90 tyś funtów i tyle samo dałbym zespołowi.
Sterling w pierwszej połowie ładnie ciągnął grę, walczył o każdą piłkę.. nie wiem czy próbuje udowodnić, że zasługuje na 150 tyś czy robi sobie autopromocje dla MC czy Arsenalu.
Ibe widać, że długo nie grał. Moreno.. kocham jego krycie na radar, stoi 3 metry od rywala i czeka na dośrodkowanie. albo jego schodzenie do środka a Lovren musi gonić kogoś po linii, przecież Moreno to ten wieżowiec, no tak.
może w następnym meczu wystawmy go na szpicy a Coutinho na obronie, bo Coutinho to jak się zmienił pod okiem Rodgersa to poezja. No ale nie ma co narzekać, 3 pkt są, czasem było gorąco ale czasem aż uśmiech pojawiał się na twarzy jak ładnie atakowaliśmy albo przejmowaliśmy piłkę pressingiem albo przechwytem.
remekiusz 14.04.2015 15:28 #
Mi się nasuwa pytanie czy my tak dobrze zagraliśmy czy Newcastle tak słabo. Przekonamy się w kolejnych meczach. Cieszy spokojne zwycięstwo. Zostaje 6 spotkań, 4 pkt do City. Co do City to pewnie stracą kilka punktów, grają ostatnio słabiutko. Ale będzie ciężko, nie wierzę, że wygramy wszystko do końca( mamy choćby mecz z Chelsea). Także nie popadajmy w hurraoptymizm, bo szanse mamy dość małe. Ale już nie takie rzeczy się z LFC działy.

Kilka scenariuszy w sprawie Mo Salaha  (2)
30.04.2024 10:05, Ad9am_, thisisanfield.com