05.05.2024
17:30

Osób online 810

Do przerwy remis na Wembley

The Reds remisują do przerwy 1:1 w półfinałowym spotkaniu FA Cup przeciwko drużynie Aston Villi. Wynik spotkania ładną bramką otworzył Philippe Coutinho, kilka minut później po błędzie defensywnym Liverpoolu wyrównał jednak Christian Benteke.

Podopieczni Brendana Rodgersa nie weszli najlepiej w to spotkanie i to zespół z Birmingham wydawał się być mocniejszy w pierwszej części spotkania. W trakcie meczu menadżer Liverpoolu zdecydował się na powrót do ustawienia z czterema obrońcami.

Komentarze (18)

tartak26 19.04.2015 16:48 #
Cou idzie na króla strzelców FA Cup
kulsky 19.04.2015 16:49 #
Szkoda, że nie mamy Lallany i Sturridge'a. Steven nie ma prawa z taką grą reprezentować nas w rozgrywkach ostatniej szansy. Balotelli za Gerrarda i jedziemy.
Zubol89 19.04.2015 16:49 #
Brendan idzie za ciosem - wystawia Sterlinga, by grał na granicy ,,spalonego".
remekiusz 19.04.2015 16:50 #
Balo potrzebny od zaraz. Wchodzi za Markovicia, przechodzimy na 4 obrońców z Canem na prawej i jedziemy
ManiacomLFC 19.04.2015 16:51 #
Henderson jakoś mało widoczny, Moreno nie potrafi utrzymać piłki w obronie, Can się zapędza i za późno wraca ale musi bo Markovic jest obecny tylko ciałem a myślami gdzieś tam błądzi, do tego Coutinho sam bo Gerro niezbyt pomaga a Sterling nie ma zbyt dużo szans z rosłymi obrońcami... generalnie słabo, chociaż Villa też się nie popisała

Musimy narzucić swój styl gry z takim rywalem, AV sobie gra piłką i czekają na swoją okazję
RK23 19.04.2015 16:52 #
w środku gra para pomocników Allen - Allen.
AndyStary 19.04.2015 16:52 #
właściwie to wszyscy grają słabo, dziwnie to wygląda. Stevie'go ani z przodu, ani z tyłu, ani w środku.
John 19.04.2015 16:52 #
Niech zgadnę, Rodgers na spółkę z Lovrenem znów wszystko zjebali :D
ManiacomLFC 19.04.2015 16:55 #
RK23 - masz dziś dobry dzień jeżeli chodzi o komentarze na temat naszych środkowych pomocników :)

ale to fakt, Hendo nie było widać w ogóle, już Gerro i Markovic więcej zrobili, a też nie szaleją

po Gerrardzie spodziewałem się więcej, liczyłem że zobaczymy to za co go kochamy, powinien mieć wystarczająco sił, żeby zagrać z polotem i zaangażowaniem jak dawniej
despero 19.04.2015 16:56 #
troche mizerna ta pierwsza połowa, ale damy rade wiara panowie i panie wiara!!! dzis awansujemy do finału! YNWA
kulsky 19.04.2015 16:57 #
Jak dla mnie do konca sezonu powinnismy juz przyzwyczajac Cana do roli pomocnika. Czwórką z tyłu i Can-Henderson w srodku pola.
ADamsson 19.04.2015 16:59 #
Ile jeszcze Gerrard musi zaliczyć beznadziejnych występów (takich jak dzisiejszy) aby jego idealiści z lfc.pl w końcu zrozumieli, że im szybciej odejdzie do MLS tym lepiej dla niego i dla dobra drużyny? Liczę na Balotellego w drugiej połowie?
Lyzwa7 19.04.2015 17:00 #