05.05.2024
17:30

Osób online 938

Przegrywamy do przerwy

Bezbarwni The Reds przegrywają do przerwy 0:1 na KC Stadium z drużyną Hull City. Jedyną bramkę w pierwszej połowie strzałem głową zdobył Michael Dawson. Podopieczni Brendana Rodgersa będą musieli w drugiej połowie zagrać o wiele lepiej jeśli chcą wrócić z Hull z jakąkolwiek zdobyczą punktową.

Lfciorek 28.04.2015 21:34 #
Brendan Rodgers Liverpool, we're gonna way to glory!
Bartek97sz 28.04.2015 21:34 #
Rodgers na głodnego nic nie wymyśli !!!
roxcod 28.04.2015 21:34 #
Dupa, krzaki kasztaniaki !
filarowicz 28.04.2015 21:34 #
Johnson akcja meczu, na prawdę z nami jest źle.
a tak serio, Chryste Panie, znowu to samo, rywale się bronią to my już więcej nie ugramy niż 0-0, a teraz przegrywamy więc 1-1 to cud.
AllHailbeforeDalglish 28.04.2015 21:35 #
Brendan Rodgers" I think we were exceptional today but unlucky. Nobody is better then me"
Tommyy 28.04.2015 21:35 #
Johnson - akcja na kontrakt na końcu :D

a serio to niepoważnie ci ludzie tam wyglądają.
paranormalnY 28.04.2015 21:36 #
Ilu piłkarzy Liverpoolu musi być w polu bramkowym aby wpakować piłkę do pustej bramki? Można się pomylić o 4
ricochet 28.04.2015 21:38 #
QPR jeszcze łudzi się na awans, bo przecież czeka ich mecz z Liverpoolem.
josif 28.04.2015 21:38 #
niech powiedzą, że w przerwie dopadła ich grypa żołądkowa i niech wcale nie wychodza
mrocznystefan 28.04.2015 21:39 #
Wy tak na poważnie jaracie się jeszcze wszyscy tym sezonem?

Dla mnie plażówka. Może wymęczymy 3 pkt.
1892lfc 28.04.2015 21:40 #
Pomudlcie sie i niech wygrają czerwoni
Swiader92 28.04.2015 21:40 #
To jest jakaś paranoja!!! Żaden piłkarz nie ma jaj!!! Balotelli zamiast wychodzić do przodu na pozycję to wraca się do środka pola a do tego jeszcze zaspał przy bramcę... Totalne nieporozumienie!!! Zero taktyki i zaangażowania...
MasterMariano 28.04.2015 21:42 #
Żenujący występ, bez serca, nawet nie grają dla kibiców. Szkoda patrzeć kolejny raz na tak słaba grę. Brendan out!
Kowal 28.04.2015 21:46 #
No Panie Rodgers w kolejnym meczu Pan i Pana podopieczni udowadniaj a, że jest pan "najlepszą opcją"

silver7 28.04.2015 21:52 #
Brendan "The Loser One" znów bez pomysłu heh.
halama 28.04.2015 21:58 #
Jak patrze na grę waszych piłkarzy, to KU*** nie wiem co powiedzieć. Jedenastu przegrywów biegających po boisku nie wiedzących co robić. Zero organizacji i zgrania, nawet komunikacji nie ma biegają, żeby biegać a kasa leci. Frajerzy bez honoru kiedys dla lpoolu grały legendy teraz to zlepek marnych karierowiczów i przegrywów. Żenada jednym słowem dać zaplecze finansowe jakiemuś klubowi z League 2, to by zrobili z tym pożytek i pokazali jak się walczy do końca. Miernoty , a Tfu
roberthum 28.04.2015 22:01 #
Drużyny z top 4 nie musza wygrać żadnego spotkania do końca sezonu, a i tak my ich nie wyprzedzimy. Skoro my meczymy i się z WBA i Hull to nie mamy na co liczyć. 5 miejsce będzie już cudem, a tak naprawdę pewnie nas miną i koguty i Southampton.

Zespół gra tragicznie, w momencie kiedy należało spinać poślady i grać, żeby realnie bić się o pierwszą czwórkę to nasi graja zupełnie bez ambicji i bez pomysłu. Partaczymy wszystkie nadarzające się okazje do nawiązania walki. Brendan już nie ma pomysłu na ten zespół. Powinien jak najszybciej opuścić Liverpool dla dobra klubu z Anfield. W przeciwnym razie przyjdzie nowe okienko trnsferowe, które znów koncertowo nam rozpierdzieli Bredzio. Znowu nakupi gówna, bo nawet szrotem tych piłkarzy nazwac nie mozna. Graja razem cały sezon, ponad 50 meczów, 9 miesięcy wspolnych treningów a oni nadal cholera nie wiedzą jak cos wspólnie zagrać? Jeszcze za mało, żeby była nic porozumienia na boisku? To ile lat na to potrzebują? Jestem całkowicie zdegustowany tym sezonem. Rodgers po 3 latach pracy nie zdobył nawet żadnego pucharu, choćby najmniej prestiżowego. Gramy źle, topornie, bez pomyslu, bez polotu. Jesteśmy nudni i ociężali. Brendan to cudotwórca, który z pięknie grającej maszyny zrobił złom.

Tutaj niestety wychodzi jeden fakt- mimo, że pilka nozna to gra zespołowa to czasem wystarczy jedna wielka indywidualność, która pozwala reszcie spiąć się o poziom wyżej. Tak bylo u nas z Suarezem, tak było w Londynie z Garethem Balem.

Niestety takie sa realia, że musimy sobie zadać pytanie czy jesteśmy w stanie odnieśc choć jedno zwycięstwo do końca sezonu. Niektórzy wykazali się tu dośc ślepa wiara, twierdzac, że mamy szanse wejśc do top4. Nikt nas tak świetnie nie eliminuje z walki o LM jak my sami...
Neymar94 28.04.2015 22:28 #
Pozdrawiam panów, niedługo to bd walczyć w spadku jak tak dalej bd ;)

Kilka scenariuszy w sprawie Mo Salaha  (2)
30.04.2024 10:05, Ad9am_, thisisanfield.com