BUR
Burnley
Premier League
14.09.2025
15:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1118

Totti: Stevie ma wszystko


Francesco Totti rozumie jak ważna jest lojalność wobec klubu, którą Steven Gerrard wykazał przez wszystkie lata swojej dotychczasowej kariery na Anfield, za co otrzymał zasłużoną nagrodę.

Włoski napastnik reprezentuje barwy AS Romy grając w Serie A przez więcej niż dwie dekady i ma na swoim koncie kilkaset występów oraz wiele bramek, podobnie jak zawodnik the Reds.

17-letnia przygoda Gerrarda w barwach Liverpoolu dobiegła końca w sobotę, kiedy to pomocnik pożegnał się z the Kop w meczu przeciwko Crystal Palace.

Słowa uznania dla Stevena spłynęły z wielu stron świata od kibiców, kolegów z drużyny, byłych zawodników Liverpoolu, ekspertów piłkarskich oraz innych sław.

Swoją wiadomość dla Gerrarda przesłał również Francesco Totti.

- Dla mnie jest jednym z trzech najlepszych zawodników na świecie. Jest graczem kompletnym. Od najmłodszych lat potrafił zrobić różnicę na boisku i robił to w Liverpoolu, aż do samego końca.

- Lubię oglądać go w akcji. Dla kibiców Liverpoolu był to zaszczyt mieć takiego kapitana.

- Moje wspomnienia związane z nim są zarówno dobre jak i złe. Zawsze chciałem mierzyć się z takimi piłkarzami jak Steven Gerrard.

- Muszę przyznać, że mecze z Liverpoolem zawsze były trudne, zwłaszcza na Anfield. Zawsze grali otwarty futbol, który przynosił dobre rezultaty.

Na poziomie klubowym Totti spotkał się z Gerrardem w sezonie 2001/2002, w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów.

Totti obserwował również Anglika z trybun i przed telewizorem patrząc jak jego talent pozwala mu zostać graczem światowej klasy.

- Czy lubiłem grać przeciwko niemu? Myślę, że każdy chce mierzyć się z graczami tego kalibru.

- To wspaniały zawodnik, który decyduje o losach meczu. Wszystkie kluby na świecie chciałyby mieć go w swoich szeregach.

- Gerrard może grać na wielu pozycjach i robić z futbolówką co tylko chce. Zdobywa bramki i buduje akcje swojego zespołu.

- Wszyscy związani z Liverpoolem wiedzą, że Gerrard jest już legendą klubu. Wiele lat spędził w jednej drużynie, dla której walczył do upadłego. Za wszystko co osiągnął należą mu się wielkie słowa uznania oraz podziękowania.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (2)

1010Arx 18.05.2015 10:14 #
I vice versa.
użytkownik zablokowany 18.05.2015 10:28 #
Komentarz ukryty z powodu złamania regulaminu.
Tommyy 18.05.2015 17:12 #
Jeden z ostatnich, co ma papiery, żeby mówić o lojalności. Bardzo miło.

@ivers

Jakby kopnął celniej to mielibyśmy jeden idiotyczny problem mniej.

Pozostałe aktualności

Rozmowy Liverpoolu z kadrą Szwecji o Isaku (0)
03.09.2025 22:13, Wiktoria18, thisisanfield.com
Gyökeres solidaryzuje się z Isakiem (1)
03.09.2025 19:10, Mdk66, thisisanfield.com
Salah staje w obronie Díaza i Núñeza (4)
03.09.2025 18:42, Bartolino, Sky Sports
Luiz Fernando Iubel dołącza do klubu (1)
03.09.2025 17:37, Matt_ityahu1892, liverpoolfc.com
Szoboszlai wybrany 'piłkarzem kolejki' (1)
03.09.2025 17:13, AirCanada, liverpoolfc.com
Ngumoha zadebiutował w kadrze Anglii U-19 (0)
03.09.2025 17:07, AirCanada, liverpoolfc.com