13.05.2024
21:00

Osób online 1647

Blamaż do przerwy

Drużyna Liverpoolu nie potrafiła w pierwszej połowie sprostać standardom oczekiwanym przez kibiców klubu i przegrywa ze Stoke City 0:5 po golach Dioufa (2), N'Zonziego, Waltersa i Charliego Adama. Bardzo ładnie prezentują się za to na zawodnikach nowe koszulki.

Komentarze (57)

w0rst 24.05.2015 16:45 #
Nie ma ilości wódki po której dałbym radę obejrzeć ten mecz do końca.
Lee 24.05.2015 16:46 #
Stroje bardzo ładne, ale gra patologiczna.
Asahi 24.05.2015 16:49 #
Lolz, przecież rok temu strzeliliśmy im 6, wszystko do odrobienia.

A nie, nie ma Cissokho ;/
HyppiaYNWA 24.05.2015 16:49 #
wczorajszy wynik Polski na eurowizji przy wyniku dzisiejszego meczu to sukces stulecia.. Magnifique Brendan, Magnifuque!
Jack92 24.05.2015 16:50 #
Jetzu widzę zdenerwowany :P

Ja też, nie mam pojęcia co to ma być... Jeszcze ten piąty gol, strzał życia. Eh. Piękne pożegnanie Gerrarda :(
Antares86 24.05.2015 16:51 #
Ten news to najlepszy komentarz do pierwszej połowy - milczenie. Mam nadzieję, że w drugiej się poprawią... chociaż troszeczkę.
RedTom 24.05.2015 16:51 #
najważniejsze, że dobre samopoczucie i ego Rodgersa ani przez chwilę nie jest zagrożone
burmanek8 24.05.2015 16:52 #
Najbardziej żałosny mecz jaki widziałem, serio. Czegoś takiego nie było za Hodgsona. Piękne pożegnanie sezonu ku**a jego mać. Nie zasługują żeby wyjść na drugą połowę.
zimowypan 24.05.2015 16:52 #
Mam nadzieję, że po tym meczu te 150% Brendana znacznie opadnie.
mateuke 24.05.2015 16:52 #
Nie oglądałem od początku, więc niech ktoś mi powie. Oni specjalnie odpuścili Stoke, że już 5:0 czy aż tak fatalnie gramy?!?!?!
AgentTomek 24.05.2015 16:52 #
Boże drogi. Nawet MU 0: 4 MK Dons jest mnie żałosne. Gerrard i Coutinho to jedyni, którzy próbują cokolwiek zrobić

Niech mi ktoś wytłumaczy sens grania imitacją 3:4:3, jeśli nie gra żaden napastnik, a dodatkowego pomocnika w środku nie widać. Mało tego nie widać, zdjęcie każdego z nich wisi na komisariatach pod napisem "zaginęli", a 2 obronców + Can stawia taki opór, jak prostytutka po zobaczeniu wypchanego portfela klienta. Już nawet wolę, żeby Dalglish wrócił...
ArtuRR 24.05.2015 16:52 #
W oczekiwaniu przez nabliższe 2 miesiące na NEWSA #RodgersOUT
Deymon 24.05.2015 16:52 #
Brendan, Spierdalaj.
tachi 24.05.2015 16:53 #
3 bramki zawalił Can. Broniłem Brendana ale błagam niech chociaż raz wystawi Emre na jego nominalnej pozycji. Chyba ten mecz to pożegnanie nie tylko Stevena.

PS czemu nie ma znaczka 18+ w górnym rogu ekranu? Przecież ten mecz to gwałt.
Mancza 24.05.2015 16:54 #
to nie nasi zawodnicy. Każdy może kupić takie koszulki w sklepie
HyppiaYNWA 24.05.2015 16:54 #
Wybór na ławce Liverpoolu niczym wybór na drugiej turze wyborów - ch*jowy..
Swiader92 24.05.2015 16:54 #
Wszyskim urwało jaja a na pewno Rogersowi. Ustawienie na boisku i zaangażowanie gorsze niż na podwórku. Jak nie zwolnią Rogersa nie możemy mieć żadnych nadziei. To co się dzieje to jakaś katastrofa!!!
JarJar 24.05.2015 16:57 #
Henderson...jeszcze nie czas na wakacje, cały tydzień ciężko trenowaliśmy...chyba kurwa grę w cymbergaja !!!
szalony 24.05.2015 16:59 #
przestałem oglądać po 2 bramce i to była dobra decyzja
RK23 24.05.2015 16:59 #
o ile Klopp jest w drodze na Anfield o tyle można znieść tą porażkę.
redhuman 24.05.2015 17:00 #
W pierwszej połowie zabrakło szczęścia, ale chłopcy pokazali charakter. Bardzo ładnie prezentuje się murawa w Stoke, podobają mi się te okręgi.
filarowicz 24.05.2015 17:01 #
jeszcze ktoś wątpi, że za rok z tym trenerem będziemy się o miejsca 10-20?
kiedy był trenerem Swansea pewnie marzył, żeby Swansea dorównała poziomem Liverpoolowi, teraz są nawet lepsi.
HyppiaYNWA 24.05.2015 17:02 #
Lallana 25mln, Marković 20mln, Lovren 18mln, moment gdy w meczu Stoke-Liverpool, po bramce na 4:0 dla Stoke kibice śpiewają "Can we play you every week?" - bezcenne..
Ale co tam, ‪#‎InBrendanWeTrust‬ ‪#‎YNWA‬ i tak dalej..
A_Boone 24.05.2015 17:03 #
Broniłem Rodgersa, ale to jest przegięcie...
grochu11 24.05.2015 17:04 #
Idealne podsumowanie sezonu Błędana. Przegrać wszystkie najważniejsze mecze, to jest wyczyn i takie pożegnanie legendy, wręcz niespotykane.
GhostRider 24.05.2015 17:05 #
To ja amator... nie popełniam takich błędów w FMie jak dzisiaj Rodgers... You'll Never Walk Alone? Dzisiaj chyba przejdę się sam i ochłonę... zaoszczędze nerwów i energii elektrycznej w domu.
mc72 24.05.2015 17:06 #
Zapalmy świeczkę (i) John W.Henry...oglądasz?
filarowicz 24.05.2015 17:08 #
#IN_KLOPP_IS_HOPE
don_daniello 24.05.2015 17:09 #
"...i ujrzał Pan Liverpool nasz wielki i był zadowolony, a potem zapytawszy o wyniki i jakość pracy trenera, usiadł i zapłakał..."
1892lfc 24.05.2015 17:13 #
Niech się ten mecz skończy
Antares86 24.05.2015 17:13 #
@waski8 Nasza nadzieja w tym, że zawsze podkreśla, ze lubi duże wyzwania, większego nie znajdzie, chyba, ze szuka zatrudnienia w niższych ligach ;/
Orionos 24.05.2015 17:13 #
Coz, Klopp ma ciekawsze rzeczy do roboty w Realu niz pomoc w wyjsciu z zapasci Liverpoolowi.

Oby Brendana 150% sie nie sprawdzilo...
filarowicz 24.05.2015 17:13 #
Rodgers powinien z własnej kieszeni oddawać kibicom kase.
RedTom 24.05.2015 17:20 #
Błękitni Stargard sprawiliby większy kłopot Stoke niż LFC pod wodzą Brendana "150%" Rodgresa
Robertos 24.05.2015 17:24 #
Ej gościu odczep się od Błękitnych :D
RedTom 24.05.2015 17:26 #
"Stoke to klasowy rywal, muszę pochwalić nasz zespół zwłaszcza za drugą połowę, pokazaliśmy charakter, w przyszłym sezonie będziemy walczyć o najwyższe cele, dziś zabrakło nam szczęścia" BR na konferencji po meczu z Wielkim Stoke City
ps. a tak naprawdę chooju jebany z wilelkim łbem żujący gumę, nie wybaczę ci tego co zrobiłeś z LFC w tym sezonie, kpiny z LM, na którą tyle lat czekaliśmy, eksperymenty w składzie, niezrozumiałe decyzje, pośmiewisko w Europie- olanie Realu Madryt, żeby teraz baty od Stoke dostawać, Liverpool to nie twoja zabawka popierdoleńcu z notesem
RedTom 24.05.2015 17:29 #
Steven Gerrard to Liverpool FC, a nie ty Brendoleńcu, brawo Stevie - na otarcie łez, byłeś, jesteś, będziesz Wielki
AgentTomek 24.05.2015 17:30 #
Nie za wcześnie ukazała się ankieta na najlepszego zawodnika meczu, czy, patrząc na wynik, to specjalnie ? ;)
LBNfanLFC 24.05.2015 17:30 #
uuuuuu uuu to chlopaki jadą grubo :D hehe grunt to zakończyć sezon z pompą ;P ale strona tez sie nie popisała, bez newsów , bez relacji live... " świat schodzi na psy? ty razem z nim? policzone są twoje dni... ". Przemyślą chłopaki po sezonie i od next season odpalą rakiety :P wierze ... !!!!!! YNWA !!!!!
Gall 24.05.2015 17:31 #
AgentTomek po końcowym gwizdku mogę być za bardzo pijany aby ją zrobić. Odrobinę wyrozumiałości.
Kowal 24.05.2015 17:34 #
To już jest szczyt wszystkiego. Po prostu brak słów. Rodgers jeśli masz odrobinę przyzwoitości to odejdź...

PS: A może Steven Gerrard na trenera? :D
mat19 24.05.2015 17:37 #
Nic tylko czekać na newsa: "Rodgers zwolniony"
RedTom 24.05.2015 17:38 #
jak takim wynikiem się skończy mecz, to Rodgers będzie brendolił, że drugą połowę wygraliśmy
PUMA 24.05.2015 17:38 #
Kto by się tego (;wyniku;) spodziewał, nieprawdaż...
RedTom 24.05.2015 17:46 #