05.05.2024
17:30

Osób online 968

LFC pokonany w meczu legend

Legendy klubu Liverpool FC uległy w towarzyskim spotkaniu byłym gwiazdom Realu Madryt 2:4. Mecz został rozegrany w niedzielę wieczorem na legendarnym Santiago Bernabeu.

The Reds szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie. W pierwszej połowie Hiszpanom gole strzelali Harry Kewell i Michael Owen.

Jednakże po przerwie, rzut karny pewnie wykonał Roberto Carlos, a kilka minut później Jose Emilio Amavisca sprawił, że mecz rozpoczął się od nowa.

Wygraną Królewskim zapewnił Ivan Perez. W 82. minucie był na minimalnym spalonym, ale nie przeszkodziło mu to w ustaleniu wyniku spotkania.

Słynny stadion Bernabeu był wręcz napakowany kibicami obydwu drużyn, którzy chcieli zobaczyć swoich idoli w akcji jeszcze jeden raz.

Mecz został zorganizowany dzięki staraniom Fundacji Realu Madryt, która dochód ze spotkania w całości przeznaczyła na cele charytatywne.