05.05.2024
17:30

Osób online 954

Relacja live

W tym miejscu będziemy starali się informować o najciekawszych wydarzeniach z dzisiejszego spotkania na Rajamangala Stadium w Bangkoku, gdzie równo o 15:00 rozpocznie się mecz the Reds. Zapraszamy do śledzenia tego newsa.

0' Koszulka Jordana Hendersona wraz z opaską kapitana przygotowana w szatni.

0' Podobnie jak pamiątkowy proporczyk.

0' Za dosłownie chwilę arbiter rozpocznie mecz!

1' Startujemy!

2' Gomez z prawego skrzydła dograł do Markovicia. Uderzył Serb, ale zbyt lekko i futbolówka w rękach bramkarza.

3' Lazar dopiął swego! Sam na sam z golkiperem, spokojnie go wymija i 1:0 dla the Reds.

Bramka Markovicia - OBEJRZYJ

21' Rzut wolny dla gospodarzy z 23 metrów po faulu Teixeiry, lecz strzał mniej więcej o metr minął poprzeczkę bramki strzeżonej przez Bogdana.

23' Rossiter znalazł podaniem w polu karnym Ingsa, strzela Anglik, obrona bramkarza, który dobrze interweniuje także przy dobitce Teixeiry.

24' Po kornerze Sakho fauluje bramkarza, Ings co prawda umieszcza piłkę w siatce, ale chwilę wcześniej arbiter użył gwizdka, sygnalizując przewinienie Francuza.

25' Przerwa w grze, zawodnicy piją wodę.

30' Kąśliwe dośrodkowanie w nasze pole karne z rzutu wolnego, dobra interwencja Toure, po chwili piłka w rękach Adama Bogdana.

31' Lambert z prawego skrzydła na 6 metr przed bramką rywala, tam jest Rossiter! Strzela, ale świetna parada bramkarza. Ciągle jednobramkowa przewaga Liverpoolu.

42' Teixeira dośrodkowuje z rzutu rożnego i Mamadaou Sakho wyskakując wysoko w polu karnym pakuje piłkę do siatki z bliskiej odległości. 2:0!

45' Koniec pierwszej połowy. Po golach Markovicia i Sakho Liverpool prowadzi różnicą dwóch bramek.

Drugą połowę rozpoczniemy następującym składem: Mignolet, Clyne, Skrtel, Lovren, Maguire, Allen, Henderson, Milner, Ibe, Lallana, Origi

Bramka Sakho - ZOBACZ

46' Rozpoczęła się druga odsłona rywalizacji.

48' Potężna burza przechodzi nad stadionem, co z pewnością nie ułatwia gry zawodnikom.

49' Milner dośrodkował w kierunku Lallany, ale ubiegł bramkarz byłego gracza Świętych.

51' Henderson świetnie asystował Lallanie i mamy 3:0 po uderzeniu w długi róg bramki.

54' Hendo tym razem szukał Origiego, jednak sprytniej zachował się obrońca drużyny z Tajlandii.

56' Maguire z lewej flanki dośrodkował w kierunku Origiego, lecz Belg nie doszedł do futbolówki. Była to doskonała okazja na czwarte trafienie the Reds.

58' Liverpool wyraźnie przejął pełną kontrolą nad meczem w drugiej połowie. Zabawy z piłką w polu karnym Tajlandczyków kończą się zbyt lekkim uderzeniem Clyne'a.

61' Bardzo wysoko gra pressingiem Liverpool. Faul Hendersona, niezadowolony mocno z decyzji arbitra kapitan Czerwonych.

64' Henderson długi podaniem starał się 'uruchomić' Lallanę, lecz na minimalnym spalonym był reprezentant Trzech Lwów.

65' Strzał Hendersona tym razem z 14 metrów, minimalnie nad poprzeczką.

68' Lallana zagrał na jeden kontakt z Origim, belgijski napastnik po minięciu obrońcy oddał strzał, lecz futbolówka trafiła w słupek.

69' Rajd Clyne'a prawym skrzydłem, urwał się defensywie, podał do Origiego, ten strzela nad bramką. Aktywny jest młody belgijski napastnik w drugiej połowie tego meczu.

Gol Lallany - ZOBACZ

71' James Milner stanął przed szansą, ale został dobrze zablokowany przez obrońcę w polu karnym.

72' Origi spróbował strzału z dystansu, jednak kompletnie nie wyszło mu tu uderzenie.

73' Murawa w niektórych sektorach przypomina boisko we Frankfurcie z półfinału MŚ 74' pomiędzy Polską a Niemcami.

76' Origi! Sam na sam z bramkarzem, próbował go przelobować, ale trafił drugi raz w dzisiejszym meczu w słupek. Pechowy mecz dla młodego kadrowicza Czerwonych Diabłów.

77' Gospodarze próbowali strzału z dystansu, po tym jak murawa zrobiła psikusa Allenowi, ale Mignolet na posterunku.

78' Allen sfaulował rywala na wysokości pola karnego Mignoleta i zarobił żółtą kartkę.

85' Maguire na lewym skrzydle ściął do środka dograł do Hendersona, ale strzał kapitana broni golkiper. Rzut rożny.

85' Origi! 4:0! Dopiął swego Belg! Henderson dośrodkował z rożnego i Origi pewnym strzałem głową pod poprzeczkę nie daje szans bramkarzowi.

90' Koniec meczu. Zwyciężamy w przekonującym stylu 4:0.