05.05.2024
17:30

Osób online 1196

Relacja live

Wzorem poprzedniego meczu w Tajlandii w poniższym newsie będziemy przekazywać o najciekawszych wydarzeniach z Suncorp Stadium, gdzie Liverpool lada moment rozpocznie kolejne spotkanie w ramach tournée.

0' Zawodnicy wychodzą na główną płytę boiska.

0' Przepięknie odśpiewany hymn przez cały stadion. Lada moment startujemy.

3' Milner po podaniu Gomeza huknął z dystansu, minimalnie obok prawego słupka bramki.

6' Ładna kombinacyjna akcja the Reds. Wymiana kilku podań, zagranie do Lallany na czystą pozycję, jednakże pozycja spalona.

15' Kwadrans rywalizacji za nami. Póki co wieje raczej nudą.

16' Przestało! 1:0 dla gospodarzy. Może to obudzi zawodników Rodgersa. Dimitri Petratos trafia do siatki.

23' Danny Ings znalazł się z piłką w polu karnym, strzelił w długi róg, ale doskonale obronił to golkiper Brisbane.

27' Adam Lallana! Dostał piłkę w pole karne, przełożył sobie futbolówkę na prawą nogę, mijając obrońce i pięknym uderzeniem doprowadza do wyrównania.

Gol Lallany - ZOBACZ

33' Duże zamieszanie pod bramką Brisbane. Origi w tłumie obrońców nie zdołał jednak skierować z bliskiej odległości piłki do siatki.

37' Milner w dwójkowej akcji z Ingsem, były snajper Burnley uprzedzony przez bramkarza.

42' Próba sprytnego dośrodkowanie w nasze pole karne, ale Gomez świetnie 'wyczyścił' w tej sytuacji.

44' Dośrodkowanie Milnera z rzutu rożnego, Sakho! Strzela głową, ale z linii bramkowej piłkę wybija stoper Brisbane. Wyśmienita okazja bramkowa Francuza!

45' Koniec pierwszej połowy. Remis do przerwy. Liverpool ocknął się na dobre po stracie bramki.

46' Piłkarze wrócili już na boisko, rozpoczynamy drugą odsłonę.

46' Wygląda na to, że bez zmian w zespole Rodgersa.

47' Rzut w wolny na wysokości pola karnego gospodarzy po faulu na Origim, centruje Henderson, zamieszanie, wymiana piłek zawodników Liverpoolu i strzał Hendo z dystansu, lecz łatwy do obrony dla bramkarza.

60' Mamy 15 minut drugiej połowy za nami, a piłkarze Liverpoolu nie mają pomysłu na stwarzanie sobie groźnych okazji podbramkowych.

61' Są zmiany w zespole Liverpoolu. Ibe, Kent, Toure meldują się na boisku.

61' Joe Maguire także na placu gry.

62' Henderson znalazł się w świetnej sytuacji w polu karnym, ale doskonała obrona bramkarza chroni Australijczyków przed stratą bramki.

65' Groźnie było pod naszą bramką. Mocny strzał z dystansu minimalnie minął samo okienko twierdzy strzeżonej przez Mignoleta.

68' Jordon Ibe! Uderzył z ostrego kąta i był bardzo blisko szczęścia.

75' Milner! 2:1!

75' Odbiór Ibe'a na połowie gospodarzy, podanie do Milnera, który zachował się doskonale w polu karnym i pokonał bramkarza.

80' Kapitalnie szarpnął lewym skrzydłem Ibe, ograł obrońcę, wpada w pole karne, zwód, drugi obrońca za nim, został tylko golkiper, który jakimś cudem wygrał pojedynek z młodym skrzydłowym the Reds.

81' Ależ Ibe robi wiatru na flance. Kolejna piłka do niego, strzał, zablokowany i mamy korner.

Gol Milnera - ZOBACZ

83' Lambert jakiś czas temu pojawił się na placu gry.

88' Mocno uderzył Lambert z około 25 metrów, ale wprost w bramkarza.