05.05.2024
17:30

Osób online 1223

Raport z wypożyczeń

Miniony weekend był doskonałą okazją do wykazania się dla zawodników Liverpoolu, którzy przebywają obecnie na wypożyczeniach w innych klubach. Oto jak the Reds prezentowali się w swoich obecnych zespołach.

Andre Wisdom zaliczył obiecujący debiut w Premier League w barwach Norwich City, przyczyniając się do zwycięstwa Kanarków nad AFC Bournemouth. Spotkanie na Carrow Road zakończyło się wynikiem 3:1. Dwudziestodwulatek zagrał pełne 90 minut jako prawy obrońca.

W Turcji, Lazar Markovic zastąpił w 62 minucie Robina van Persiego podczas wygranego 1:0 wyjazdowego meczu przeciwko Kasimpasie.

Mario Balotelli podczas derbowego meczu z Interem Mediolan wszedł z ławki w 62 minucie, lecz nie pomógł swojej drużynie, która przegrała 1:0. Włoch był jednak blisko wyrównania, gdy jego strzał z dystansu trafił w słupek.

W Championship, Sheyi Ojo wszedł jako zmiennik w 61 minucie. Wilki przegrały na wyjeździe z Bolton Wanderers.

W innym spotkaniu swój debiut zaliczył Sergi Canos, który wystąpił po raz pierwszy w składzie Brentford, a jego Pszczoły zatrzymały Leeds United i zremisowały 1:1 na Elland Road. Hiszpan pojawił się na boisku w 85 minucie.

W lidze szkockiej, bramkarz Danny Ward zaliczył wybitne spotkanie, w którym Aberdeen pokonało Celtic 2:1. Była to szósta wygrana z rzędu, dzięki której objęli prowadzenie w tabeli. Jest to pierwsza taka seria zwycięstw w historii występów Aberdeen w najwyższej klasie rozgrywkowej w Szkocji. Ryan McLaughlin przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

W League One, Ryan Kent pojawił się z ławki rezerwowych w 55 minucie, lecz jego Coventry City przegrało z Scunthorpe United 1:0.

Harry Wilson wszedł na boisko w 67 minucie, gdy jego Crewe Alexandra przegrało u siebie 3:1 z Milwall. Były napastnik Akademii, a obecnie piłkarz Crewe, Lauri Della Valle, również zagrał w tym spotkaniu.

Lloyd Jones zagrał całe spotkanie jako środkowy obrońca podczas gdy jego Blackpool przegrało 2:1 z liderującym w League One Gillingham.

Frustrujące spotkanie mają za sobą Jordan Williams i Lawrence Vigouroux, którzy wystąpili w pełnym wymiarze czasowym, lecz ich Swindon Town przegrało wyjazdowy mecz z Barnsley.

W League Two, Joe Maguire przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych, a jego Leyton Orient zremisowało na wyjeździe z Cambridge United 1:1.

W Szwajcarii, Samed Yesil wszedł na boisko w 75 minucie spotkania, a jego drużyna, prowadzona przez Markusa Babbela, zremisowała 3:3 z Grasshopper.