05.05.2024
17:30

Osób online 962

Będzie dogrywka

Żadna z drużyn nie zdołała przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i po upływie regulaminowych 90 minut na Anfield w trzeciej rundzie pucharu ligi angielskiej jest remis 1:1. Bramki w pierwszej połowie zdobyli Danny Ings oraz Derek Asamoah.

W drugiej połowie wyraźnie dało się słyszeć kibiców śpiewających "You're getting sacked in the morning", a po upływie 90 minut słyszalne było także buczenie.

josif 23.09.2015 22:53 #
a gdzie tam... za trudny rywal się trafił. wyszedłem do kibla i gdy wracałem zapomniałem jak się ta druzyna przeciwna nazywa. Bo chciałem się bratu pochalić kogo tak Liverpool cisnie.. no cóz może innym razem. No i nic dziwnego ze tak Liverpool się z nimi męczy, mają bardzo dobrego trenera, moze Brendan powienien zostac jego asystentem na przyuczenie zawodu. Ogólnie po meczu i tak brendan powie, że nie wszystko wyglądało zle, że widzi progres, że potrzeba czasu i na tym się skonczy. Nastepnego dnia Barret napisze, że Rodgers ma duży kredyt zaufania u władz klubu. Pierdole to, ide się upic.
RozbawionyPepito 23.09.2015 22:53 #
Jak patrzę na wyniki Liverpoolu to mam ochotę wysłać SMS o treści "POMAGAM".
gyroscope87 23.09.2015 22:53 #
rodgers please... out
tragikomix 23.09.2015 22:54 #
dogrywka u Carisle tak? haha ale będzie wpierdol, Rodgers już teraz odejdź i się nie kompromituj..
konriqe 23.09.2015 22:55 #
Brendan Rodgers Liverpool,
We are on the way to glory,
BUILD THE TEAM LIKE SHANKLY DID,
and kids will have a story.

No w chuj.
Time to say goodbye i przywitac w jego miejsce kolejne mlodego managera ze 300 stronicowym listem motywacyjnym, bo to jest najwazniejsze.
Marcel 23.09.2015 22:55 #
dramat. oczy bolą od patrzenia jak gramy z drużyną na 4 poziomie rozgrywkowym w kraju.
bobras 23.09.2015 22:57 #
Poziom Brendana godny 4 ligi angielskiej ...
silver7 23.09.2015 22:58 #
Brawo Brenda, świetne zmiany,świetna reakcja na grę przeciwnika i jak zwykle taktyka oraz dobór personalny. Mamy świetnego trenera z wielkimi jajami, którego jak zwykle ktoś zaskakuje.
kubak156 23.09.2015 23:14 #
No jak teraz Brendan nie poleci to on chyba umrze w Liverpoolu.
silver7 23.09.2015 23:15 #
Marcel 23.09.2015 23:19 #
Jak przejdą to 4 runda również na Anfield. Ciekawe czy za sterami stał będzie wtedy dalej Rodgers?? Z meczu na mecz coraz gorzej, jak odpadniemy dziś to może chociaż zmienimy menago.
zzzuser 23.09.2015 23:25 #
opiekacz 23.09.2015 23:29 #