17:30

Osób online 869

Raport z wypożyczeń

Weekend piłki ligowej za nami, co może oznaczać tylko jedno - mamy dla Państwa podsumowanie występów graczy the Reds przebywających na wypożyczeniach.

Obrońca Andre Wisdom na ławce przesiedział zremisowany 2:2 mecz Norwich z West Ham United w sobotnim meczu Barclays Premier League.

W Championship Sheyi Ojo wszedł na boisko w 65. minucie, a Wolverhampton w końcówce meczu zdobył wyrównującego gola i zremisował 1:1 na wyjeździe z Preston North End.

Na ostatnie 17 minut na boisko w drużynie Brentford wszedł Sergi Canós, jego drużyna przegrała jednak 1:2 z Sheffield Wednesday.

Swindon Town gościło Colchester United w meczu League One, w którym pełne 90 minut w barwach gospodarzy rozegrał Jordan Williams. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2:1. Na tym samym szczeblu od pierwszej do ostatniej minuty zagrał Ryan Kent, a Coventry City odrobiło straty na wyjeździe z Bury, zwyciężając 2:1.

Lloyd Jones rozegrał całe spotkanie dla Blackpool, które przegrało 0:2 z Shrewsbury Town.

W 76. minucie menedżer Crewe wprowadził na boisko skrzydłowego Harry’ego Wilsona. Ich wyjazdowy mecz z Walsall zakończył się remisem 1:1.

W Szkocji przegraną 1:2 na wyjeździe z Inverness zakończyła się wspaniała seria Danny’ego Warda i jego Aberdeen. Bramkarz the Reds rozegrał całe spotkanie, a Ryan McLaughlin przesiedział je na ławce rezerwowych.

W niedzielę sześć minut po wznowieniu gry Samed Yeşil zdobył zwycięskiego gola dla FC Luzern w meczu z FC Zürich. Niemiecki napastnik opuścił boisko w 65. minucie.

Luis Alberto potwierdził swoją dobrą formę asystą przy jednej z bramek dla Deportivo La Coruña w wygranym 3:0 meczu z Espanyolem na własnym boisku.

W wyjściowym składzie Milanu znalazł się Mario Balotelli, lecz jego drużyna przegrała 0:1 z Genuą w Serie A.

Lazar Marković musiał już w 38. minucie z powodu urazu opuścić boisko w wyjazdowym meczu Fenerbahçe z Beşiktaşem. Jego drużyna przegrała 2:3.

Letni nabytek Liverpoolu, Taiwo Awoniyi, był wśród niewykorzystanych rezerwowych w przegranym 0:2 wyjazdowym meczu FSV Frankfurt z liderem 2. Bundesligi, Freiburgiem.

W poniedziałek młody Brazylijczyk Allan Rodrigues de Souza zagrał cały mecz dla fińskiego SJK. Jego drużyna przegrała 0:1 z HIFK.