05.05.2024
17:30

Osób online 896

Po 45 minutach remis na Goodison

Liverpool remisuje po 45 minutach derbowego spotkania z Evertonem 1:1. Bramkę dla Liverpoolu zdobył strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Danny Ings, wyrównał po błędzie Emre Cana Romelu Lukaku.

Pierwsza połowa spotkania na pewno podoba się neutralnym kibicom gdyż nie brak było w niej dogodnych sytuacji dla obydwu drużyn, a samo tempo spotkania przez całe 45 minut było bardzo wysokie.

Gospodarze dwukrotnie byli bardzo blisko zdobycia bramki jednak po strzałach Naismitha i McCarthy'ego fantastycznymi interwencjami popisywał się Simon Mignolet.

Komentarze (14)

burmanek8 04.10.2015 15:19 #
Świetny mecz, wiele walki, ci co postanowili nie oglądać niech żałują! Dobre tempo, nawet prawie się pobili Can z Barkleyem, jak to w derbach! Szkoda tylko tej straconej bramki.
AgentTomek 04.10.2015 15:21 #
Zawsze gdy wydaje się, że już wiemy wszystko na temat goli straconych w idiotyczny sposób, Liverpool wyznacza nowe możliwości
użytkownik zablokowany 04.10.2015 15:21 #