17:30

Osób online 1086

Wieści z wypożyczeń

Ciąg dalszy kontuzji Balotellego, powrót do składu Andre Wisdoma oraz żółta kartka dla Ojo to tylko niektóre z wiadomości dotyczące wypożyczonych piłkarzy. Poniżej prezentujemy skrót boiskowych poczynań Czerwonych.

Andre Wisdom ponownie wystąpił w barwach Kanarków i swoją dobrą grą przyczynił się do zachowania czystego konta. Alex Neil jeszcze raz zaufał 22-latkowi, który stał się częścią czteroosobowego bloku obronnego Norwich. Gospodarze spotkania zdołali pokonać Swansea City 1:0.

Nieco frustrujący okazał się dla młodego Ojo pojedynek Wolverhampton z Burnley na zapleczu Premier League. Młody gracz został zdjęty z boiska w 58 minucie spotkania, po tym jak otrzymał żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego. W pierwszej połowie skrzydłowy wywalczył kilka stałych fragmentów gry z niebezpiecznych stref boiska.

Podczas meczu Blackburn Rovers kontra Brentford, Sergi Cańos został wprowadzony na plac gry dopiero w 89 minucie meczu i nie miał większego wpływu na jego rezultat. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Z kolei Lawrence Vigouroux przez pełne 90 minut stał między słupkami ekipy Swindon w meczu pierwszej rundy FA Cup. Bramkarz nie zdołał powstrzymać będącego w świetnej dyspozycji Mendeza-Lainga, którego trzy bramki zapewniły awans drużynie Rochdale.

Mario Balotelli wciąż leczy kontuzję i nie mogliśmy go oglądać w meczu Milanu przeciwko Atalancie. Napastnik nabawił się urazy pachwiny i nie jest zdolny do gry od początku października. Podobna sytuacja dotyczy Lazara Markovica, który przegapił skromne zwycięstwo Fenerbache 1:0 przeciwko ekipie Konyaspor.

Samed Yesil rozegrał zaledwie 10 minut w przegranym 2:0 meczu ligowym z FC Sion, który jest kolejnym rywalem the Reds w Lidze Europy.

W Szkocji Danny Ward ponownie zanotował czyste konto, a obrońca Ryan McLaughlin został wprowadzony na końcowe minuty spotkania Aberdeen-Dundee. Gospodarzy wygrali 2:0.

Ryan Kent został wezwany do Melwood przed tym jak uda się na zgrupowanie młodzieżowej reprezentacji Anglii. Napastnik przegapił tym samym pojedynek Coventry z Northampton. Trenerzy the Reds podjęli podobną decyzję odnośnie Harry'ego Wilsona i dali odpocząć młodemu skrzydłowemu przed wyjazdem na kadrę.