05.05.2024
17:30

Osób online 613

Przegrywamy do przerwy

Liverpool po pierwszej połowie przegrywa z Exeter City 1:2. Prowadzenie gospodarzom dał w dziewiątej minucie Tom Nicholls. Do wyrównania kilka chwil później doprowadził Jerome Sinclair. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry the Reds stracili gola po… rzucie rożnym bitym przez Lee Holmesa.

RedCub 08.01.2016 21:45 #
Co ty kumba Bogdan odbrendalasz! Podawaj temu 'Bentekowi" ale kudźwa w Burnley jprdl....
omnia 08.01.2016 21:46 #
Komentator to akurat najlepszy aspekt tego meczu ;)
saintlfc 08.01.2016 21:46 #
japierdole, nosz kur** ma*
LewerLFC 08.01.2016 21:46 #
ADAŚ HE HE HE
Radbug 08.01.2016 21:46 #
Nie wiem co gorsze. Bogdan czy komentator...
Mitchell 08.01.2016 21:47 #
No to się Boguś po tym meczu podbuduje.
AndyLFC 08.01.2016 21:47 #
Smiałem się z kolegi jak De Gea wpuścił....
kulsky 08.01.2016 21:47 #
Benteke i Bogdan chyba najgorsi xD
rasputin 08.01.2016 21:48 #
Banda przebierańców. Rozgonić ich na cztery wiatry. Panie Klopp uciekaj z tej łajby, szkoda byś się marnował w tym ***dołku. Po batach od Arsenalu załamiesz ręce.
MaksiuLFCSanok 08.01.2016 21:48 #
komentator na Eleven przechodzi samego siebie :

1. ' tak zwami BIG GUNS , zawodnicy Liverpoolu na rozgrzewce , Lucas Leiva i Adam Lallana..' - chyba Pan nie widział meczu z Młotami

2. ' Jak dla mnie młodzik jako pierwszy do zmiany , ...(kiwa się )brawo tak własnie powinno sie tego młodzika uczyć piłki'

3. ' Panie Bogdan co żeś Pan narobił... ' :D

miszcz.!
kubaburza 08.01.2016 21:48 #
HAHAHA Komentator rozłożył na łopatki całe widowisko.Dojebał się do Kenta jakby mu matkę torturował ..
Bogdan i Enriqe to 2 najbardziej doświadczonych graczy LFC a są tak koślawi że mój rower przejechany przez ciągnik wygląda lepiej
damiand 08.01.2016 21:48 #
Jednak lepiej gdyby za Bogdana grał Fulton.
Enrique wygląda jakby biegał z Xboxem, Benteke nawet tu sobie nie pogra.
Robertos 08.01.2016 21:48 #
Na plus Smith, Sinclair i Ilori (chociaż kilka wizyt na siłowni by mu nie zaszkodziło). Na minus Randall, Kent. Z tego Teixeiry to wielki wuj będzie z Bogdana zresztą też.
Exol 08.01.2016 21:48 #
Nie no bez jaj, to nie jest śmieszne.
Jakieś ogórasy jadą bez mydła podobno jedną z najlepszych akademii piłkarskich na Wyspach... Zobaczymy w II połowie jak to wyjdzie, może Lallana się pojawi.

Chyba lepiej, że nie oglądam meczu tylko ograniczam się do transmisji Live ;)
pk230681 08.01.2016 21:49 #
Babol mecze:)
Chaki 08.01.2016 21:49 #
Kent to dzisiaj jakieś swoje indywidualne zawody rozgrywa, chłopak zapomniał jak się podaje. Spodziewałem się czegoś więcej po młodzieży.
MaksiuLFCSanok 08.01.2016 21:49 #
zamiast drugi raz młodzika powinno być Kenta ,mały błąd.
nothing14 08.01.2016 21:50 #
Benteke, Bogdan, Enrique, Randal OUT
Adamiakowa IN
roxcod 08.01.2016 21:50 #
Nauczyć grać Kenta !
Marcel 08.01.2016 21:50 #
Benteke jest jaki jest ale dziś w ogóle nie ma piłek od pomocników co się dziwicie, ze nic nie strzela. Brannagan dojrzale, Texieria nie gorzej niż Lallana, Kent chce na siłę coś pokazać i za dużo wozi, obrona słabo widać kto grał a kto siedział lub się leczył.
konriqe 08.01.2016 21:51 #
Ojo i po zwycięstwo;D
pankracy 08.01.2016 21:51 #
Młodziaki sobie nieźle radzą. Najgorszymi zawodnikami są ci z największym doświadczeniem w pierwszym zespole. Benteke pasuje do poziomu czwartej ligi jak ulał a Enrique jest na nią za wolny. Bogdan... Komedia.
Lyzwa7 08.01.2016 21:52 #
Robertos- z co Smith na plus? Za uporczywe kopanie do przodu czy fatalne ustawianie w obronie?
KrzysiekKL 08.01.2016 21:54 #
Podoba mi się gra zawodnika LFC - Jerome Sinclair ;) z niego może być niezły dzik :D
kondzio1724 08.01.2016 21:55 #
Prosze no muszą wygrać postawiłem na nich, a poza tym to jest league two takze no nie wiem .... boze
Robertos 08.01.2016 21:56 #
Za uporczywe kopanie do przodu to napewno. Większość dziur z drugiej strony boiska raczej.