05.05.2024
17:30

Osób online 1272

Remis do przerwy

Po pierwszej połowie Leicester remisuje bezbramkowo z Liverpoolem. Mecz jest ciekawym widowiskiem i zarówno Lisy, jak i the Reds stwarzają sobie okazje do strzelania goli.

Komentarze (20)

Radbug 02.02.2016 21:32 #
Parafrazując cytat ze znanego filmu: "A na ch*j mnie ten rożny?!"
RK23 02.02.2016 21:32 #
Pasywne rozgrywanie piłki The Reds :v
RedCub 02.02.2016 21:32 #
No już czekam na "kibiców" mówiących że nie potrzeba nam nowego bramkarza :)
klosinho 02.02.2016 21:33 #
patologia...
Robertos 02.02.2016 21:33 #
I znowu Lallana, Lovren, Moreno i Lucas. W kółko te same nazwiska, ile razy będę zmuszony ich jeszcze oglądać w czerwonych koszulkach?
kutfon 02.02.2016 21:33 #
A mnie się nasza gra podoba, a widocznie z rożnych chcieli zastosować nowy pomysł Kloppa, ale dwa razy nie pykło. Będzie dobrze, pamiętajcie.
DmJ_ 02.02.2016 21:33 #
Przydałby się Jose Enrique do wykonywania różnych ;)
użytkownik zablokowany 02.02.2016 21:34 #
Alexandre 02.02.2016 21:35 #
Brak nam ognia w ataku, solidności w obronie, a i druga linia dość średnio funkcjonuje.Potrzeba nam rozsądnych transferów w lecie i jedziemy w następnym sezonie z koksem.
RedMan1892 02.02.2016 21:35 #
Za dużo niedokładnych podań, strat, chaosu, zwłaszcza pod bramką gospodarzy no i Simonowi znów piłka wylatuje z rękawic przy dośrodkowaniu, bronią go tylko parady na linii.
Ogólnie mecz zacięty, wyrównany. Przeczuwam remis lub jednobramkowe zwycięstwo którejś z ekip.
Hacek7 02.02.2016 21:36 #
wszyscy dzis bez mapy graja...bez zaangazowania i woli walki ,licze na druga lepsza polowe i zwyciestwo
kulsky 02.02.2016 21:36 #
Niestety, ten skład to jest jakas parodia. Zła formacja i dobór zawodników. Poza tym Moreno skończony kretyn. Z Lucasa to jest pizda a nie dm. Henderson w zespole aspirujacym o top4 to najwyżej ława a opaska kapitańska dla niego to niestety pokazuje o jakie cele walczymy. Gramy bez skrzydłowych i napastnika i z kretynami co nie potrafią wykorzystać dobrej okazji. W lato to by tu trzeba było połowę wyjebac, ale się niestety nie da tego zrobić w jedno okienko.
ManiacomLFC 02.02.2016 21:36 #
kutfon - ile razy nie pykło? ile rożnych tyle razy nie pykło
Tomelo 02.02.2016 21:36 #
Ja pierdolę jaka padaka. Co chwilę błędy z pilkarskiego abecadla, przyjecia, podania dramat. Polowa skladu nogi z olowiu, jakby to był ich pierwszy mecz o stawkę.I jeszcze kurwa te rożne, zagrożenie dla bramki niczym Biedroń dla cnót kobiet. Niech już lepiej wejdzie ten Benteke, może co jebnie ze łba po którymś fantastycznym rozegraniu kornera.
redhuman 02.02.2016 21:37 #
Akcja Moreno w 39. minucie i jego mina nieskażona myśleniem to idealne podsumowanie tej postaci. Mecz? Nic specjalnego, bardzo przewidywalny. Leicester jest mocne tylko i wyłącznie błędami swoich rywali. My trochę ich dziś popełniliśmy, ale mamy farta i świetne interwencje Mingoleta na linii. Krzywdy nam nie zrobią, to ograniczony zespół. Krzywdę możemy zrobić sobie my sami. Albo któraś z tych akcji w końcu wypali, cholera jego mać, albo skończy się to 0-0. W najlepszym wypadku, biorąc pod uwagę, że błędy dostarczymy Leicester na tacy jeszcze nie raz w tym meczu.
Swiader92 02.02.2016 21:38 #
"rzut rożny i od razu można ogłosić alarm w polu karnym Liverpoolu" HAHA ;D
MaksiuLFCSanok 02.02.2016 21:38 #
w tym meczu jest wszystko , brakuje tylko Enrique
konriqe 02.02.2016 21:42 #
Jak mam oglądać Lallane, a potem za niego Ibe to mam łyżkę naszykowaną przy lapku na wypadek jakbym nie wytrzymał i jednak oczy sobie wydłubał. Firmino i Texeira, ciekawe czy się kiedyś doczekam...
kulsky 02.02.2016 21:45 #
Dokładnie, człowiek patrzy na ta ławkę i nikogo dobrego tam nie ma. Benteke? To drewno? Albo Ibe? Kolejny idiota z jednym zwodem, który nie gra zespołowo. Wpuscilbym chyba tylko Allena albo Teixeire.
Diamne 02.02.2016 21:45 #
Mignolet dobrze gra póki co zejdźcie z niego, wtedy co mu przy wrzutce wypadła piłka z rąk to był faulowany tylko sędzia coś ślepy dziś.
Razack 02.02.2016 21:46 #
Gdyby nie MIGNOLET mogłoby do przerwy być nawet nie przeciętnie a źle, kurczę to Leicester jest szalenie groźne z kontrataku mam nadzieję że nie damy im pola do popisu w tym aspekcie rzemiosła piłkarskiego...

Slot: Możecie nazywać mnie Arne  (0)