Osób online 1250

JK na temat meczu z West Hamem


Jürgen Klopp udzielił kilku wypowiedzi na temat jutrzejszego, powtórkowego spotkania z West Hamem w ramach czwartej rundy rozgrywek pucharowych FA Cup.

Jak powstrzymać Payeta

Wraz z obecnym sztabem trenerskim mieliśmy już okazję grać przeciwko Payetowi kiedy występował jeszcze w Marsylii, poznaliśmy wówczas jego styl gry. W moim rozumowaniu obecnego futbolu chodzi o to, aby nie szukać sposobu na Payeta, ale odcinać go od podań. Jeśli nie jesteś często przy piłce to nie masz większego wpływu na grę, tak działa piłka. Nie mamy gracza, który będzie go nieustannie krył. Zagramy własnym stylem. Oczywiście on może mieć decydujący wpływ na grę, ale tylko wtedy, gdy damy mu ku temu okazję.

O trudnościach przeciwko West Hamowi

Obejrzałem grę z Sunderlandem i było wiele rzeczy, które prezentowały się dobrze, ale w ostatecznym rozrachunku to nie wystarczyło. Naszym wyzwaniem jest, aby konsekwentnie poprawiać cały czas pewne rzeczy i robić je coraz lepiej. Oczywiście zagramy inną formacją niż w sobotę, może być ona bardzo podobna, lecz nigdy nie jest łatwo grać przeciwko nam. Nie mogę wypowiedzieć się na temat pierwszego starcia w lidze z West Hamem w tym sezonie, jednak w drugim zagraliśmy naprawdę poniżej jakichkolwiek oczekiwań i to jest powód, dla którego powinniśmy wygrać w jutrzejszym meczu.

Na temat rozwoju młodych zawodników

Myślę, że dawany im czas gry jest bardzo ważny. Młodzi gracze charakteryzują się wielkimi marzeniami. I to bardzo dobre uczucie, kiedy możesz zobaczyć, że to nie tylko sen, ale rzeczywistość i jest to istotny impuls w karierze. Postawienie na młodych graczy w FA Cup było świetnym posunięciem, lecz teraz zobaczymy. Dajemy im czas, a jeśli będę prezentować taką samą cierpliwość to w przyszłości może zdarzyć się wiele pozytywnych rzeczy. Chodzi głównie o rozwój i to nad czym oni nieustannie pracują.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Mbappe wychwala swego rodaka z Liverpoolu  (0)
13.06.2024 16:54, Bajer_LFC98, thisisanfield.com
Plotki o nowej posadzie Kloppa  (0)
13.06.2024 16:06, K4cper32, thisisanfield.com
Bradley: Trener chce, bym cieszył się grą  (0)
13.06.2024 15:53, Margro1399, thisisanfield.com
Bramki graczy Liverpoolu na Mistrzostwach Europy  (3)
13.06.2024 14:01, Redbeatle, liverpoolfc.com
Występ Alissona w reprezentacji  (1)
13.06.2024 11:05, RosolakLFC, liverpoolfc.com
Problemy ze skompletowaniem sztabu Slota  (10)
13.06.2024 09:57, Bartolino, thisisanfield.com
Rooney: Southgate pomylił się w sprawie Quansaha  (0)
12.06.2024 18:56, Bartolino, thisisanfield.com