05.05.2024
17:30

Osób online 1131

West Ham prowadzi do przerwy

Młoty po golu Michaila Antonio tuż przed zakończeniem pierwszej połowy prowadzą z Liverpoolem 1:0. Spotkanie dotychczas jest ciekawym widowiskiem, w którym nie brakuje sytuacji bramkowych.

Komentarze (25)

Larry 09.02.2016 21:33 #
Hujówka.
BiałyWilk 09.02.2016 21:33 #
Luz... Daniel wyrówna ale okupi to kontuzją!
saintlfc 09.02.2016 21:34 #
w 42 minucie byłem pewny, że WHU nam strzeli przed przerwą
Grafito 09.02.2016 21:34 #
Zawsze mam wrażenie że Liverpool Nas robi troszeczkę w chuja. Niby wydaję się że zaraz strzelimy... A tu za chwilę niespodzianka. No pajacykada :D
RedMan1892 09.02.2016 21:34 #
KURWA kiedy my się nauczymy bronić w takich sytuacjach!!!
Mecz naprawdę dobry i znów musimy go spierdolić!!!
wesam 09.02.2016 21:34 #
Może kiedyś zachowamy czyste konto :D
RK23 09.02.2016 21:34 #
Sturridge to u Kloppa ważny klocuszek
Na The Reds można dziś mówić The Łajts + Patrik Stiułart.
Proszę przestań!...
kubaburza 09.02.2016 21:34 #
szczyt skurwysyństwa.. zawsze tracimy po jakichś rykoszetach , złych wybiciach, otarciach.. co z to polską kurwa?
szalony 09.02.2016 21:34 #
Masz kloppo placek
Michu1892 09.02.2016 21:35 #
Spoko loko , Sturridge wejdzie i strzeli 2 bramki, da nam awans i wróci tam gdzie jego miejsce czyli do szpitala :V
Radbug 09.02.2016 21:35 #
Dobry mecz. Szkoda, ze przegrywamy( i to po bramce do przerwy), ale pamiętajcie, ze Młoty miały 2 słupki-mogło być gorzej.
slobo 09.02.2016 21:35 #
Przyjemnie się to dziś ogląda. Fajnie nam chodzi lewa strona,tym bardziej żal błędu w kryciu i gola do szatni,mimo to jestem dobrej myśli.
*do szatni ;)
Larry 09.02.2016 21:35 #
The Whites GO GO GO
Glodzilla 09.02.2016 21:35 #
RK23 - można prosić o jeszcze więcej cytatów? :> A swoją drogą te rożne nareszcie jakoś wyglądają...
Lfciorek 09.02.2016 21:35 #
Dzień jak co dzień.
A może by tak na przekór wygrać ten mecz?
mrocznystefan 09.02.2016 21:38 #
Browarek, niezły meczyk, taki trochę piknik dzisiaj. Szkoda tylko tej bramki, ale fajny mecz na razie.
Vepson 09.02.2016 21:39 #
"10 rocznica urodzin... przepraszam śmierci" :D
ManiacomLFC 09.02.2016 21:39 #
Sturridge za Benteke, Origi za Ibe'a i lecimy!
henryLFC 09.02.2016 21:39 #
Gdy patrzę na Cresswella to przypomina mi się Neonówka XDD
deus14 09.02.2016 21:41 #
Dlaczego nasi przeciwnicy zawsze jak strzelają na bramkę to patrzą na bramkę, a nasi piłkarze zawsze jak strzelają w pobliżu bramki to patrzą w ziemię? Wstyd im?
alCapone1892 09.02.2016 21:41 #
Komentator wygrywa dzisiaj XD Coutinho pokazuje jak duży wpływ ma na grę zespołu
kubaburza 09.02.2016 21:41 #
Komentator myli ibe'a i flanagana a operator stewarta z ibem.. ciężko ocenić kto jest z nich gorszy
mayro78 09.02.2016 21:43 #
Za delikatna ta nasza druga linia. Nawet jeśli przegramy, największe objawienie dla mnie, to Lucas na środku obrony. Bramkę zawalił Smith.
Sobi 09.02.2016 21:45 #
Jak zobaczyłem Valencie niekrytego na 18 metrze to wiedziałem że to się źle skończy. Fajny mecz , widać że Cou i Teixeira się rozumieją :) tylko szkoda tych 2 rożnych których nasz "snajper" niepotrafił wykorzystać. Ogólnie na + i mam nadzieję że w drugiej połowie jednak "The Whites" coś strzelą

Slot: Możecie nazywać mnie Arne  (1)