05.05.2024
17:30

Osób online 1222

Rezerwy górą w towarzyskim meczu

Adam Phillips i Will Marsh wpisali się na listę strzelców, dzięki czemu drużyna Liverpoolu U-21 pokonała w towarzyskim spotkaniu 2:1 Sligo Rovers na Showgrounds Stadium w środowe popołudnie.

Podopieczni Michaela Beale'a po weekendowej porażce na własnym stadionie z Manchesterem City dali dobrą odpowiedź, odnosząc zwycięstwo.

Phillips wyprowadził the Reds na prowadzenie w 32. minucie rywalizacji. Gospodarze wyrównali po przerwie, kiedy Joe Maguire zagrał ręką w polu karnym, a arbiter wskazał na 'wapno'. Jimmy Keohane uderzył precyzyjnie i Andy Firth zmuszony był wyciągnąć piłkę z siatki.

Wprowadzony z ławki rezerwowych Marsh już 2 minuty po wejściu na boisko wpisał się na listę strzelców. W 69. minucie strzałem z bliskiej odległości ustalił wynik meczu.

Do gry po kontuzji wrócił Ryan McLaughlin.

Skład Liverpoolu: Firth, Polgar, Hart (Kent 80), Brewitt, Maguire, Virtue (McLaughlin 67), Phillips, O’Hanlon (M Gomes 45), Sinclair (T Gomes 45), Ejaria (Alves 67), Lennon (Marsh 67).