05.05.2024
17:30

Osób online 885

Lallana show na Anfield

Liverpool bezlitośnie wykorzystał fakt, że Manchester City na drugą połowę wyszedł bardziej ofensywnie i zwyciężył 3:0. Ostatnią bramkę strzelił Roberto Firmino po asyście rewelacyjnego dzisiaj Adama Lallany.

Na drugą połowę nie wyszedł już Raheem Sterling, którego zastąpił Wilfried Bony, a 10 minut później Manuel Pellegrini zdecydował się wprowadzić trzeciego napastnika - Iheanacho Kelechiego.

To właśnie ultraofensywne ustawienie rywali wykorzystali podopieczni Jürgena Kloppa. Świetne zawody rozegrał tego dnia Adam Lallana świetnie współpracujący z Roberto Firmino. To właśnie po jego podaniu Brazylijczyk ustalił wynik meczu na 3:0.

Na 25 minut przed końcem zrobiło się na Anfield naprawdę gorąco, wskutek starcia Lallany z Jesusem Navasem, a chwilę później Anglik został brutalnie sfaulowany przez Fernando. Od tego czasu obie drużyny zaczęły grać bardziej asekuracyjnie, ale lepsze okazje stwarzał sobie Liverpool po kontratakach.

Już wkrótce pomeczowe statystyki, wypowiedzi trenerów i piłkarzy oraz oceny redakcji!

Komentarze (55)

destrojer666 02.03.2016 22:51 #
Szwagier show!
RedCub 02.03.2016 22:51 #
Allen Pirlo Allen Pirlo... zaraz zrobi kucyka i będzie z niego Ibra z takimi strzałami xD :D
HyppiaYNWA 02.03.2016 22:51 #
powtórzę się :D Suarez has gone but it's no drama, because we have Adam Lallana! Brawo Adaś teraz jeszcze utrzymaj forme!

silver7 02.03.2016 22:53 #
Istny pogrom, szczególne brawa dla Adasia, zagrał świetne zawody.
HyppiaYNWA 02.03.2016 22:53 #
i tak najpiękniejszy obrazek to Flanno pokazujący Sterlingowi miejsce w szeregu :)
Hacek7 02.03.2016 22:54 #
wygrac z evertonem i walczymy o LM bo bedziemy mieli na wyciagniecie reki to wszystko.brawo i szacun
wilqlak 02.03.2016 22:55 #
Lalana jak wy mnie zaimponowaliście dzisiaj!
Czarodziej 02.03.2016 22:55 #
Alternatywny tytuł newsa: Bezbłędny mecz Alberto Moreno!
Larry 02.03.2016 22:55 #
Czułem te 1 - 0 dla nas przed meczem, ale naprawdę jestem zszokowany. Coś pięknego chłopaki. Lallana MOTM bezapelacyjnie.
kubaburza 02.03.2016 22:55 #
Czy wy też widzicie strach w oczach Origiego ? :D Jak przestanie sie bać to będzie siał postrach na wszystkich boiskach :D
BobMarleyLFC 02.03.2016 22:56 #
Przestańcie już gadać o tym finale, trzeba zapomnieć. Świetny mecz, według mnie najlepszy pod wodzą Kloppo:) YNWA!
BiałyWilk 02.03.2016 22:56 #
Obyś zawsze w taki sposób odpowiadał na krytykę Adam! :)))
MaksiuLFCSanok 02.03.2016 22:56 #
a juz po 20 minutach miałem pisać dużego newsa o Lallanie kto mądry wydał 25 baniek na tego grajka a tu prosze takie granie..:)
PUMA 02.03.2016 22:56 #
W ogólnym rozrachunku i tak jesteśmy od nich lepsi, jednak szkoda tego finału, może gdyby ci sami zagrali to wynik byłby zgoła odmienny, cóż...
kubaburza 02.03.2016 22:57 #
wilqulak.. komentarz w dziesiątke :D jak strzał szwagra :D
Razack 02.03.2016 22:57 #
Bardzo miła niespodzianka dziękuję za świetny mecz
SweetFeet 02.03.2016 22:58 #
A w cieniu ofensywnych graczy Emre, który dzisiaj wybił grę z głowy, Panom z Manchesteru. :)
guzio112 02.03.2016 22:58 #
ehh, i znowu 6 pkt do Top4 i ułuda nadziei... Nie wiem jak inni ale w tym sezonie po stokroć wolałbym wygrać na Wembley i dostać dziś 0:3, ale cóż, biorę co dają. ;)
wesam 02.03.2016 22:59 #
Lallana Can Milner Henderson Firmino i całą obrona <3 oby tak z MU zagrali z takim zaangażowaniem. Toure co dzisiaj Aguero doświadczeniem ogrywał to nie mam pytań.
Dumel 02.03.2016 23:00 #
Ja przepraszam za negatywny komentarz, ale... Czemu my tak na Wembley nie graliśmy?!!!
saintlfc 02.03.2016 23:00 #
oficjalnie dzisiejszy skład powinien być naszym podstawowym! :D klasa panowie oby tak dalej a co zawalczmy jeszcze o champions league!
AndyLFC 02.03.2016 23:00 #
Jeden minus to kibice... Sterling nie dosc ze nie celebrowal bramki, zszedl w polowie, bo nie mogl grac przeciw LFC, a oni buczeli na niego az sie zalamal chyba...
Szpilu97 02.03.2016 23:00 #
Emre Can profesor po raz kolejny!
t4bask0 02.03.2016 23:01 #
Może w końcu w końcu wszelcy krytycy na tej stronie przestaną szczekać i zaczną wierzyć w swoją podobno ukochaną drużynę.
Piękny mecz, YNWA!
reddsPL 02.03.2016 23:01 #
Mówiłem, że zgarniemy trzy punkty i zgarnęliśmy! :) I to zwycięstwo zwalczyło niedzielnego kaca po przegranym finale :) Ogólnie to co zagraliśmy to bajka. #lfc! #ynwa!
mimiklfc 02.03.2016 23:06 #
Mam pytanie trochę z innej beczki... czy jeśli w przypadku zajęcia przez City miejsca w top4 to Liverpoolowi należy się udział w LE za przegrany finał pucharu ligi angielskiej?
Piotrek098 02.03.2016 23:07 #
Ehh.... czemu nie zagraliśmy tak w niedziele ??? ;/
saintlfc 02.03.2016 23:08 #
@mimiklfc

dokładnie tak
redhuman 02.03.2016 23:08 #
Świetny mecz! Od początku duża doza sportowej złości i wkurwu, który napędził pewność siebie, dzięki której bez pitolenia i drżenia od razu ruszyliśmy do ataku. Do tego wysoki pressing na połowie rywala, dużo efektywnego biegania i City zostało wyłączone. Wciąż nie mogę odżałować finału, ale dzisiejsza wygrana jest dużą osłodą. Oby tak dalej!
slobo 02.03.2016 23:13 #
Mam nadzieje że po tym meczu Klopp przestanie się wygłupiać z Moreno,dobrze się pośmiać,ale lepiej z rywali.
Mort 02.03.2016 23:16 #
Co ja pacze? Czy do zera!

Ale co dzisiaj Falannagan wybyl z glowy gre Pietaszkowi to nie mam pytan;)
mrocznystefan 02.03.2016 23:16 #
@mimiklfc
Nie
filu 02.03.2016 23:23 #
Też Wam się rzuciło w oczy to świetne podanie Flano do Milnera? Szkoda, że nic z tego nie wynikło
piotruspolonia 02.03.2016 23:42 #
Najlepsza akcja meczu? Flanno w drugiej minucie pokazał $terlingowi gdzie jego miejsce :)
wojtas 02.03.2016 23:53 #
Świetny mecz Lallany, na którego chyba podziałały plotki o potencjalnym transferze Goetze. Świetny mecz Cana, na którego chyba podziałały plotki o transferze Zielińskiego... A tak na poważnie, świetne spotkanie w wykonaniu LFC. YNWA i do boju. Jesteśmy chyba jedną z najbardziej nieobliczalnych drużyn, więc kto wie, co może jeszcze wydarzyć się w tym sezonie ;)
A_Boone 03.03.2016 06:44 #
Coś czuję, że Flanno posadzi Moreno na ławie. I dobrze. Niech Hiszpan przemyśli wszystko i się weźmie do roboty, bo w tej ekipie pupilków już nie ma.
pawi 03.03.2016 07:37 #