05.05.2024
17:30

Osób online 995

Hattrick Ojo w meczu rezerw

Sheyi Ojo zaprezentował się ze świetnej strony w dzisiejszym meczu rezerw z Middlesbrough. Młodzieżowy reprezentant Anglii strzelił trzy bramki, a the Reds wygrali 3:2 przy Victoria Park.

18-letni piłkarz w 33. minucie doprowadził do wyrównania, wykorzystując świetne podanie Jerome'a Sinclaira w pole karne.

Wcześniej the Reds stracili bramkę po dośrodkowaniu w pole karne i słabej komunikacji między bramkarzem i obrońcą.

W 52. minucie Ojo sprytnym strzałem z dość ostrego kąta w długi róg dał ponowne prowadzenie Czerwonym.

Boro wyrównało po rzucie karnym, podyktowanym za wątpliwy faul Maguire'a.

Liverpool walczył do końca i w 88. minucie dopiął swego. Sinclair został sfaulowany w polu karnym, do 'wapna' podszedł Ojo, zapewniając wygraną.

Skład: Ward, McLaughlin (Whelan 62), Brewitt, Maguire, Smith, O'Hanlon, Chirivella, Kent, Gomes, Ojo, Sinclair (Trickett-Smith 90).