05.05.2024
17:30

Osób online 997

Van Gaal niepocieszony po meczu

Louis van Gaal nie miał szczególnych powodów do zadowolenia po wczorajszym meczu na Anfield. Jego podopieczni byli tłem dla świetnie dysponowanych gospodarzy, a porażka 0:2 była najniższym możliwym wymiarem kary dla Czerwonych Diabłów.

Liverpool zwyciężył po golach Sturridge'a i Firmino, co stawia the Reds w dobrej pozycji przed rewanżem na Old Trafford.

- Atmosfera na stadionie była wspaniała. Wyraźnie poniosła do świetnej gry gospodarzy. Nie mogliśmy sobie poradzić z ich nieustannym pressingiem, zwłaszcza w pierwszej połowie.

- Nasz bramkarz był znakomicie dysponowany, dzięki czemu, wciąż pozostawaliśmy w grze.

- Nie możemy tracić wiary w awans. Przed nami rewanż na Old Trafford, gdzie kibice mogą również stworzyć wspaniały klimat. Nie wolno tracić nadziei - kontynuował Holender.

- Wynik jest ogromnym rozczarowaniem, ciężko temu zaprzeczyć. Obrona Liverpoolu spisywała się naprawdę dobrze. Nie pozwolili nam na zbyt wiele.

- W drugiej odsłonie zaczęliśmy grać lepiej. Przejęliśmy kontrolę na boisku, lecz nie przełożyło się to na sytuacje bramkowe. Potem straciliśmy gola, którego można było uniknąć - podsumował.

Komentarze (8)

KaczoreQ 11.03.2016 09:03 #
Ta, przejęli kontrolę w drugiej połowie... Zaledwie na 15 min do czasu wejścia Allena. Mamy nareszcie na ławce trenerskiej gościa, który nie jest ślepy na wydarzenia boiskowe.
RedMan1892 11.03.2016 10:09 #
Jestem przekonany, że Jurgen ponownie nakręci chłopaków i znów zobaczymy taką grę. Strzelamy bramkę i jesteśmy w ćwierćfinale, choć już teraz jesteśmy jedną nogą od awansu.
Van Gaal chyba nie otrząsnął się jeszcze mówiąc o przejęciu kontroli przez Muły. Jeden celny strzał na bramkę i gigantyczna przewaga w posiadaniu piłki mówią same za siebie. To jest ta jego kontrola :)
pawi 11.03.2016 10:22 #
wpuszczenie carricka bylo poniekad dobre ale okazalo sie zbawienne dla nas , Klopp i tak znalazl wyjscie i wpusci allena . Coraz mniej gosci do sprzedazy :D wszyscy odzyskali jaja
RedMan1892 11.03.2016 10:25 #
Najlepsze jest jeszcze to, że na devilpage.pl próbują usprawiedliwiać swoją beznadziejną grę tym, że nie było karnego i druga bramka była ze spalonego. Według mnie karny jak najbardziej był, a druga bramka być może była z minimalnego spalonego, ale to przecież nie zmieni obrazu tego, co widzieliśmy wczoraj :)
Niech się cieszą, że nie było kilka bramek więcej. Muły nawet przez minutę nie wyglądali na kogoś, kto jest w stanie nam zagrozić.
Obyśmy zagrali w ten sam sposób na Old Trafford. Ciekawe co wtedy powiedzą.
wojtas 11.03.2016 10:35 #
Oni na pewno będą szukać jakiegokolwiek wytłumaczenia, że karny z kapelusza, że spalony itd. ;) To i tak nie zmieni faktu, że wygraliśmy zasłużenie, taka dominacja nad zespołem rywala rzadko zdarza się na tym poziomie. Wynik 2-0 to najbardziej łagodny wymiar kary. Niemniej nie popadajmy w euforię, przed nami na pewno trudny rewanż.
Larry 11.03.2016 10:48 #
Przecież tam gdy Bob przeszedł do LFC to był za cienki na United :D
kubaburza 11.03.2016 11:19 #
Larry haha masz lajka xd
Choc przyznam ze Depay moglby tez trafic do Lfc.. jestem przekonany ze wystrzeli jak przyjdzie im nowy trener.. tam naeet di maria po miesiacu zaczal grac padake ;)
ManiacomLFC 11.03.2016 15:41 #
No z tą kontrolą to LvG przesadził, ale poza tym nie mówił głupot i o dziwo nie czepiał się sędziego o karnego i spalonego. Więc nie czepiałbym się tak bardzo tej wypowiedzi...

Klopp: Nie ma już żadnej presji  (1)
Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (22)