BUR
Burnley
Premier League
14.09.2025
15:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 2108

Coutinho: TOP 4 wciąż osiągalne


Philippe Coutinho wierzy, że założone wcześniej cele w Premier League są jeszcze możliwe do spełnienia, ale aby je osiągnąć, należy dawać z siebie wszystko w każdym nadchodzącym spotkaniu. W celu wskrzeszenia swoich marzeń o czołowej czwórce, the Reds zdobyli komplet punktów podczas swoich ostatnich 3 spotkań ligowych.

Dzisiaj przed Liverpoolem spotkanie z drużyną Southampton, która z jednej strony jest wysoko w tabeli ligowej, ale także pamięta ostatnią porażkę 1:6 na St. Mary’s Stadium podczas rozgrywek Capital One Cup. Klopp chce odtworzyć w nadchodzącym spotkaniu to, co prezentowali ostatnio jego podopieczni.

- Wszyscy jesteśmy świadomi słabego początku sezonu. Teraz jednak prezentujemy idealną formę, aby osiągnąć wyznaczone wcześniej cele, czyli top 4. Wiemy, że mamy na to szanse, dlatego traktujemy każde spotkanie jak finał bez względu na to, z kim gramy oraz na jakim stadionie – przyznał Coutinho.

- Musimy dawać z siebie wszystko w każdym spotkaniu. To pomoże nam w odrobieniu strat i osiągnięciu wyzwań przed nami postawionych. Chcemy zająć dobre miejsce w Premier League, dlatego pomimo wygrania ostatnio kilku spotkań, wciąż musimy być skupieni – dodał Brazylijczyk.

W poprzednim sezonie, Coutinho potrzebował jedynie 3 minut, aby umieścić piłkę pod poprzeczką spektakularnym strzałem z 25 metrów. Brazylijski pomocnik jest bliski ustrzelenia po raz pierwszy dwucyfrowej liczby bramek w jednym sezonie. Brakuje mu do tego jedynie dwóch trafień.

- Gdy drużyna atakuje, cała przestrzeń się otwiera. Jestem jednak zdania, iż wszystko zależy od tego, jak zespół wejdzie w mecz. Jeżeli zaczniemy tak jak ostatnio, każdy będzie wypełniał polecenia trenera, to wszystko będzie szło po naszej myśli. Tak właśnie powinniśmy zacząć ten pojedynek – dodał skrzydłowy Liverpoolu.

- Bramka na w pierwszych minutach dodaje niesamowitej pewności siebie i wszystko staje się prostsze, to bardzo ważny aspekt – podsumował Philippe Coutinho.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (5)

AirCanada 20.03.2016 10:34 #
Cou ... najpierw to wygrajcie dzisiejszy mecz.
kubaburza 20.03.2016 10:53 #
Dokladnie AirCanada.. a to moze byc trudny mecz.. mam nadzie ze obrona u nas sie wykaze
użytkownik zablokowany 20.03.2016 11:14 #
Komentarz ukryty z powodu złamania regulaminu.
dudzik 20.03.2016 11:55 #
"Brazylijski pomocnik jest bliski ustrzelenia po raz pierwszy dwubramkowej liczby bramek w jednym sezonie. Brakuje mu do tego jedynie dwóch trafień."

Coś tu chyba jest nie tak ;)
jasiex06 20.03.2016 12:26 #
chyba chodzi o dwucyfrową liczbe bramek :v
AirCanada 20.03.2016 12:30 #
Racja Pany racja.

Pozostałe aktualności

Modernizacja akademii Liverpoolu (0)
04.09.2025 10:44, Klika1892, The Athletic
Leoni: Virgil jest niesamowity (0)
04.09.2025 08:20, AirCanada, Liverpool Echo
Rozmowy Liverpoolu z kadrą Szwecji o Isaku (0)
03.09.2025 22:13, Wiktoria18, thisisanfield.com
Gyökeres solidaryzuje się z Isakiem (2)
03.09.2025 19:10, Mdk66, thisisanfield.com
Salah staje w obronie Díaza i Núñeza (4)
03.09.2025 18:42, Bartolino, Sky Sports
Luiz Fernando Iubel dołącza do klubu (2)
03.09.2025 17:37, Matt_ityahu1892, liverpoolfc.com