05.05.2024
17:30

Osób online 992

The Reds znacząco pomagają Anglii

Nathaniel Clyne oraz Jordan Henderson zaliczyli po jednej asyście w reprezentacyjnym starciu Anglii z Niemcami. Drużyna 3 Lwów przegrywała już 0:2, lecz zdołała zremisować, by następnie wygrać spotkanie wynikiem 3:2.

Gole dla Niemiec strzelali kolejno Toni Kross oraz Mario Gomez. Przy jednej z bramek asystował Emre Can.

Kontakt Anglikom zapewnił Harry Kane. Remis natomiast dała akcja, w której asystą popisał się Clyne. Dostał piłkę na prawym skrzydle, dobiegł do narożnika pola karnego i dograł futbolówkę w pole karne, a tam genialnym strzałem piętą popisał się Jamie Vardy.

I wreszcie przyszła pierwsza minuta doliczonego czasu 2 połowy. Jordan Henderson dośrodkował z rzutu rożnego wprost na głowę Erica Diera, a ten nie mógł już się pomylić. Anglia zwyciężyła 3:2.

Henderson i Clyne zaliczyli pełne 90 minut w tym spotkaniu. Na boisku zameldował się także Adam Lallana, podczas gdy Milner oraz Sturridge cały mecz spędzili na ławce rezerwowych. Po stronie niemieckiej, całe spotkanie rozegrał Emre Can.

Ten wieczór był niezwykle frustrujący dla Jordona Ibe'a. Został on wyrzucony z boiska za 2 żółte kartki w meczu Anglii ze Szwajcarią. Oczywiście były to zespoły do lat 21.