05.05.2024
17:30

Osób online 1094

Wtorkowe występy Czerwonych

Adam Lallana, James Milner i Daniel Sturridge rozpoczęli od pierwszych minut dzisiejsze spotkanie na Wembley pomiędzy Anglią a Holandią. Podopieczni Roya Hodgsona rozczarowali swoich kibiców przegrywając 1:2.

Trzy Lwy wyszły na prowadzenie w 41. minucie. Adam Lallana wypatrzył przytomnie w polu karnym Walkera, który zgrał piłkę do Jamiego Vardy'ego, a napastnik Leicester trafił do siatki z bliskiej odległości.

Później strzelali już tylko Holendrzy. W 50. minucie piłkę w polu karnym Synów Albionu ręką zagrał Danny Rose, arbiter wskazał na wapno, a do remisu doprowadził Vincent Janssen.

W 77. minucie zwycięstwo Oranje zapewnił Luciano Narsingh.

W drugiej połowie na placu gry pojawił się Nathaniel Clyne. Jordan Henderson przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

Więcej powodów do radości miał Mamadou Sakho, który wystąpił w wygranym przez Francję 4:2 spotkaniu z Rosją na Stade de France.

Martin Skrtel zaliczył pełne 90 minut, a jego Słowacja zremisowała 2:2 z Irlandią w Dublinie.

Emre Can zaliczył swój 5 występ w reprezentacji, wchodząc z ławki rezerwowych na ostatnie 20 minut starcia Niemców z Włochami. Gospodarze zrehabilitowali się po porażce z Anglią i pewnie zwyciężyli 4:1.