05.05.2024
17:30

Osób online 911

Rezerwy ogrywają Leicester

Rezerwy Liverpoolu w dzisiejszym wieczornym meczu zwyciężyły ekipę Leicester City na King Power Stadium 2:0. Bramki strzelane przez Lloyda Jonesa i Jerome'a Sinclaira w drugiej połowie przesądziły o wygranej podopiecznych Michaela Beale'a.

Jones w 68. minucie wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki Lisów.

W 82. minucie Sinclaira wpadł z futbolówką w pole karne, minął obrońce i podwyższył prowadzenie Liverpoolu.

The Reds odnieśli w tym spotkaniu zasłużone zwycięstwo, będąc na przestrzeni całego meczu lepszym zespołem.

Skład LFC: Bogdan, Randall, Maguire, Ilori, Jones, Stewart (McLaughlin 63), Kent (M Gomes 89), Chirivella (O’Hanlon 63), Sinclair, Brannagan (c), Ojo