05.05.2024
17:30

Osób online 987

Prowadzimy do przerwy

Liverpool po pierwszej połowie meczu w Dortmundzie prowadzi z gospodarzami zawodów 1:0. Jedynego gola dla ekipy gości strzelił Divock Origi, przytomnie zachowując się w polu karnym w w 36. minucie.

josif 07.04.2016 21:57 #
Sakho nie jest specjalistą od wyprowadzania piłki nogą.
kulsky 07.04.2016 21:57 #
mamy tyle szczescia, ze mozemy to wygrac
tachi 07.04.2016 21:57 #
Coutinho najsłabiej, Sakho to bestia, Lovren co uratował, Jurgen miał nosa do Origiego. Dobić w drugiej połowie!
Radbug 07.04.2016 21:57 #
Narzekaliscie, że Benteke nie pasuje do naszego stylu, ale...wygląda na to, że marnowanie setek to wlasnie jest nasz styl :D
Został jeszcze Ings.
żółtoczerwony 07.04.2016 21:58 #
Po jutrze i tak kto napisze że Lovren do odstrzału w to okienko. To jak gra jest nieważne.
Szynszyl 07.04.2016 21:58 #
Aż mi się szynszyl zsikał jak Origi stzelił
kubaburza 07.04.2016 21:58 #
Obrona bardzo dobrze gorzej jeśli chodzi o ofensywe..
can coutinho i lallana nic nie grają.. oby sie w drugiej obudzili .. ogólnie to mecz pod kontrolą..

Zimon miniolet komentator miażdży ":D
RedMan1892 07.04.2016 21:58 #
Tomasz Lach po raz kolejny w świetnej formie :)
Najważniejsze już zrobilismy - strzelilismy bramkę na wyjeździe!
BasistaJB 07.04.2016 21:59 #
Wieczór z europejskim pucharem.
Prowadzimy z drużyną z absolutnego topu.
Razack 07.04.2016 22:00 #
Gramy świetnie pod względem taktycznym jednak Jurgen musiał długą i skrupulatna odprawę przeprowadzić, oby tak dalej...
Czarodziej 07.04.2016 22:01 #
Origi obudził się w 28. minucie, gdy świetnie wbiegł w pole karne rywali. Wcześniej go nie było na boisku. Znakomita bramka i zmarnowana setka na koniec w iście bentekowskim stylu.

Can zaliczył głupi faul i do końca meczu musi uważać, chyba że wcześniej zmieni go Allen. Jestem za.

Sakho zmiażdżył system swoimi interwencjami. Lovren doskoczył do tego poziomu w doliczonym czasie fantastycznie kasując setkę Aubemayanga. Mignolet nie marnuje starań kolegów i też bardzo daje radę. Jest pewny i skoncentrowany.

Clyne musi się poprawić, Hendo ogarnąć podania, bo albo ma problem z pomysłami, albo pomysły genialne, tylko wykonanie jakby wybitnie beznadziejne. Milner daje radę, Coutinho czeka na Firmino.

Podsumowując, mamy fantastyczny mecz i trochę szczęście też. Czekam z niecierpliwością na drugą połowę :)
danli93 07.04.2016 22:03 #
Relacja live: 9 min- ,Firmino skrada się prawą flanką. Dośrodkowuje mocno w szesnastkę! Bender wybija głową." Chyba podczas rozgrzewki sie skradal ;)... Po strzelonej bramce coś ruszyło ;) Trochę irytuje mnie ,,spokojne" rozgrywanie piłki w obronie przed polem karnym,ale i tak jest dobrze ;) Sakho odkupuje póki co mecz z Spurs ;)
gramp 07.04.2016 22:05 #
urban12 pamietamy o rece :D
Radbug 07.04.2016 22:05 #
Całkowita odwrotnosc meczu ze Spurs. Tam atakowalismy a w obronie katastrofalne błędy, teraz obrona to skała a w ataku jakoś nie idzie.

Klopp: Nie ma już żadnej presji  (0)
Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (20)