05.05.2024
17:30

Osób online 1001

Remis w Dortmundzie

Liverpool w pierwszym ćwierćfinale Ligi Europy zremisował z Borussią w Dortmundzie 1:1. Czerwoni prowadzili po pierwszej połowie po golu Origiego. Do wyrównania w 48. minucie strzałem głową doprowadził Mats Hummels.

Komentarze (32)

Bartek97sz 07.04.2016 23:00 #
Brałbym w ciemno przed meczem :D
Radbug 07.04.2016 23:00 #
Dwa słowa: super wynik!
kubaburza 07.04.2016 23:01 #
Bunkrów nie ma ale też jest zajebiście..
A_Boone 07.04.2016 23:01 #
Allen już powinien na stałe grać za Hendersona. Świetny wynik i bardzo dobry mecz!
Batigol 07.04.2016 23:02 #
Jak ten Romek to obronił!!!
PiTeRo 07.04.2016 23:03 #
Mam nadzieję, że przed wylotem Sakho wyjmie Aubameyanga z kieszeni, bo BVB raczej potrzebuje go na derby.
Sherwood97 07.04.2016 23:04 #
WEIDENFELLER to jest DZIK !!!
orskiba 07.04.2016 23:04 #
brak emocji w głosach komentatorów na eurosporcie bezcenne... wynik pasuje :)
jooggi 07.04.2016 23:05 #
Dobra zmiana Allena bo Henderson co piłka to strata :D
reddsPL 07.04.2016 23:05 #
Brawo!!!!!
AgentTomek 07.04.2016 23:06 #
Wynik chyba nie satysfakcjonuje nikogo. Niesamowite, że Dortmund wyszedł z sytuacji po strzałach Coutinho i Divocka.

Według mnie bardzo słaby mecz Clyne'a. Strasznie spowalniał ofensywę, marnował dużo akcji. Moreno z kolei jest kompletnym kretynem (wślizg).

Miło, że Origi strzelił gola, naprawdę dobry mecz Milnera i mówię to ja, disliker Milnera jeszcze za gry w błękitnej koszulce :) Sturridge przez sekundę zaczarował, mam nadzieję, że wraca do formy.

Mógłby ktoś powiedzieć ile błędów popełnił Sakho, a ile Lovren? Połowa forum zobowiązała się do liczenia :)
Grafito 07.04.2016 23:06 #
Dobra, teraz trzeba się opić... Tak, że jak człowiek wytrzeźwieje to będzie już 14.04 :v
Lyzwa7 07.04.2016 23:08 #
Sakho MOTM. Lovren znowu zawalił gola.
BiałyWilk 07.04.2016 23:09 #
UWAGA PROSTO Z ONETU:

"Wreszcie Liverpool ruszył do przodu i w 21. minucie miał okazję. Gareth Barry z rzutu wolnego wrzucił piłkę przed bramkę rywali, a Dejan Lovren miał okazję strzelecką."

A wy hejtujecie Eurosport!
Lewy77 07.04.2016 23:09 #
Sakho i Lovren MOTM.
damiand 07.04.2016 23:12 #
Lyzwa7
Raczej Lovren i Sakho zawalili razem gola bo ani jeden ani drugi nie wie, że trzeba wyskoczyć do piłki i przeciąć dośrodkowanie lub chociaż spróbować to zrobić. Obaj nawet nie podskoczyli do tej piłki tylko spokojnie patrzyli jak sobie leci.
Emel76 07.04.2016 23:12 #
Komentatorzy EUROSPORTU znów w wielkiej formie, 76 min. zmiana w Borusii Dortmund, wchodzi Pulisić a boisko opuszcza ABEMAJONG !!!
AirCanada 07.04.2016 23:18 #
Naprawdę niezły mecz zagraliśmy. Aczkolwiek remis niewiele znaczy przed rewanżem na Anfield na dobrą sprawę. Będziemy musieli wygrać, bo chyba, nikt nie wierzy, że zagramy na 0:0 :D
Lyzwa7 07.04.2016 23:20 #
Damiand- jak niby Sakho zawalił gola?:|
Lovren nie popełnił błędu przez brak wyskoku.
Popełnił błąd zostawiając swoją strefę i wbiegając w tę pilnowaną przez Francuza, dublując jego krycie.
wojtas 07.04.2016 23:21 #
Niezły mecz, tak naprawdę przed rewanżem nic nie zostało wyjaśnione. Zapowiada się ekscytujący rewanż i obawiam się, że BVB mocno nas przyciśnie, żeby szybko strzelić bramkę.
Sherwood97 07.04.2016 23:21 #
Brawo !!! Komentatorzy nie potrafią wykonywać swojego zawodu,więc gadają o pierdołach przez cały mecz,ale wiadomo nie zabrakło gwiazd nathan clyne i jołi allen :)
wojtas 07.04.2016 23:23 #
Naprawdę nie wiem co chcecie od komentatorów. Ja wolę ich niż komentatorów z C+ Cóż, kwestia gustu... ;)
paranormalnY 07.04.2016 23:29 #
Znowu bramkarz z kosmosu się trafił...Lovren przydzwonił w Weidenfellera na początku, a ten wstał i bronił potem wszystko aż się klasy przypomina "Co on jest **** robokop?"
Emel76 07.04.2016 23:40 #
GABS 07.04.2016 23:50 #
Origi daje więcej niż Stu, forma nie forma pasuje mi dużo lepiej do drużyny, widać że mu się chce grać a nie stoi pod polem karnym ze skwaszoną miną czekają na to aż dostanie piłkę żeby sobie strzelić w trybuny. chciałbym go widzieć w napadzie w każdym meczu nawet po kilka minut, bo jak się ma rozwinąć to pod czyimi skrzydłami jak nie JK :)
vohun 07.04.2016 23:54 #
Wszędzie tylko Obamejąg .. a co z ALFREDO Moreno?
kubaburza 08.04.2016 00:09 #
Lyzwa wez ty sie wreszcie ogarnij bo twoja matka sie zali ze rzucasz strzałkami do darta w plakaty z Lovrenem.
wilqlak 08.04.2016 00:25 #
W Szczecinie aż zgasło światło na placu Grunwaldzkim pod koniec pierwszej połowy.
czyli tak jak mówiłem remis brałbym w ciemno... ale, że aż tak dosłownie to się nie spodziewałem
damiand 08.04.2016 01:19 #
Lyzwa7
A niby tak, że obaj stali jak debile i patrzyli jak leci piłka zamiast wyskoczyć i wybić ją, nawet nie próbowali w jakis sposób przeszkodzić. Zobacz sobie gdzie był Sakho. Jak pięknie krył powietrze. Niby kogoś tam kryje(był przy nim zawodnik Borussi przez chwilę), macha tymi łapkami niezdarnie, idzie do przodu, to znów się cofa, piłka leci, przeleciała Sakho, Sakho tylko podniósł głowę, przeleciała Lovrena. Co ci dwaj robili w obronie? Ani nikogo zbytnio nie kryli, ani nie próbowali się ustawić, ani nawet nie spróbowali wyskoku i wybicia piłki. Jak w wielu takich sytuacjach byli wątpliwej jakości wystrojem pola karnego. I wielkie zdziwienie u obu środkowych obrońców: O piłka poleciała! I tylko patrzenie jak nadbiegający Hummels strzela gola.
slobo 08.04.2016 01:31 #
Dobry mecz przez 70 minut.Nasza defensywa dziś to klasa,nie licząc przyśnięcia przy golu,czy mniej istotnych indywidualnych błędów,jednak jako blok zaprezentowaliśmy się pewnie i solidnie. Nie pamiętam już ostatniego tak klasowego występu tej formacji,oby był to zwiastun lepszego.
Szczęście że grał dziś Origi,bo gdyby to Benteke zmarnował setkę,musiał bym tu przebrnąć przez 10 stron pomyj,no ale wiadomo z nurtem łatwiej.
Rewanż będzie ekscytujący,liczę że Firmino dojdzie już do siebie i że zgłaszający wielką formę Cou będzie miał z kim czarować na Anfield.
P.S. Na ile to możliwe za pośrednictwem tv widzę u Cana coraz częściej cechy mentalne boiskowego przywódcy,kapitana...pokrzykuje,ustawia,mobilizuje. Takich ludzi nam potrzeba.
pawi 08.04.2016 10:40 #
milner mega mecz , lubie goscia
Lyzwa7 08.04.2016 10:56 #
Kubaburza od mojej matki to się odwal.

Damiand na moje piłka była poza ich zasięgiem. Sakho krył gościa z BVB był w swojej strefie, zrobił co należało do niego. Po pracy obejrzę powtórkę. Jednak gdyby Lovren nie opuścił swojej pozycji to gola by nie było.

Klopp: Nie ma już żadnej presji  (3)
Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (22)