05.05.2024
17:30

Osób online 1052

Origi i Sakho strzelają, LFC prowadzi

Po wyrównanych 45 minutach Liverpool wygrywa z Evertonem 2:0. Oba zespoły stworzyły sobie okazje do zdobycia gola, a dwie znakomite szanse zmarnował Adam Lallana. Tuż przed przerwą gospodarzom udało się w końcu pokonać dobrze dysponowanego Roblesa, a na listę strzelców po dograniach Jamesa Milnera wpisali się kolejno Divock Origi i Mamadou Sakho.

Komentarze (33)

Swiader92 20.04.2016 21:49 #
SAKHO!!! SAKHO!!! SAKHO!!!
mroczinho 20.04.2016 21:50 #
Sakho mistrz :)
BiałyWilk 20.04.2016 21:50 #
Milner w swojej prostocie potrafi być genialny.. :)
Liczę jeszcze tylko na gola Adama, zasługuje jak nikt inny.
Sakho bestia robi show!
Koleś wygrał jakies 3520002 pojedynków w powietrzu.
I jeszcze ta bramka. Defensywa i ofensywa gra zajebiscie! YNWA
marchewa 20.04.2016 21:51 #
"I don't know who you are, but if you're Scouse I will look for you, I will find you and I will assist you"

James Milner

<3
guzio112 20.04.2016 21:51 #
Hames <3 Musi grać na skrzydle :D
Takie Derby to ja rozumiem :) Allen za Lucasa i jazda dalej!
kubaburza 20.04.2016 21:51 #
Sakho póki co zdecydowanie najlepszy.. i już nie chodzi tylko o gola bo to tam pół biedy.. w defensywie kozaczy a to cenie najbardziej.. niech dogra tak do końca a potem to notorycznie powtarza.. takiego francuza chce ogladac..

a i moreno świetnie, w końcu nie bije na pałe tylko myśli :D
mrocznystefan 20.04.2016 21:51 #
Gdy Milner dośrodkowuje w pełnym biegu, to wiedz, że coś się dzieje.
Radbug 20.04.2016 21:52 #
Mi dziś bardzo imponuje Milner. Oczywiście 2 asysty, ale zawsze jest też tam gdzie toczy się gra, ustawia się dobrze, wychodzi do podań też dobrze, biega-to też wiadomo. W defensywie trochę błędów popełnia, no i ta żółta kartka, ale dziś gra bardzo dobry mecz.
Lfc-FreaK 20.04.2016 21:52 #
Milner pokazuje, że warto na niego stawiać.
LiquidSpirit 20.04.2016 21:52 #
Pamiętam, jak jeszcze kilka miesięcy temu liczba bramek strzelonych głową była tragiczna :)
AgentTomek 20.04.2016 21:52 #
James Milner, czapki z głów :) O ile mianowanie go vice kapitanem z miejsca było niesprawiedliwe, to teraz w pełni zasługuje na opaskę kapitana.

A Origi zupełnie jak Sturridge. Może być niewidoczny cały mecz, ale bramkę zdobędzie :)
lucimar 20.04.2016 21:52 #
Jeszcze Daniel IN za Adasia bądz Roberto i będzie rozpierdol
SweetFeet 20.04.2016 21:53 #
Everton może się w tym meczu ograniczyć jedynie do prób kopania nas po nogach.. :)
saintlfc 20.04.2016 21:59 #
@LiquidSpirit kilka miesięcy temu to cała nasza gra była tragiczna, a strzelanie bramek to już w ogóle. To co zrobił Jurgen z tą drużyną to jest niesamowite.
AgentTomek 20.04.2016 22:02 #
@Lyzwa, w takim razie co to znaczy grać dobrze? Uważasz, że Cou, czy Firmino grali lepiej, tyle, że nie asystowali? Nie zrozum mnie źle, nie umniejszam Brazylijczykom, po prostu Milner dołączył do grona zawodników w zespole, którzy mogą nagle błysnąć i zmienić historię meczu. Raczej nikt w zespole nie zagrałby tak dobrze do Sakho i to nie łut szczęścia, tylko już lekka powtarzalność. Poza tym parę razy przeorał się przez nogi rywali i wyłuskał piłkę, oraz zawsze jest w tam, gdzie toczy się gra. To też wiele znaczy.
uNiLFC 20.04.2016 22:04 #
Serio ktoś uważa, że to była dobra połowa w wykonaniu Milnera? Przecież oprócz tych asyst on NIC nie zrobił. Brawa mu za te asysty ale na 3872910732189 prób któraś zawsze dotrze co celu xD
Wioor 20.04.2016 22:18 #
Takie gówno się nie piwinno nawet urodzić i mam nadzieję, że będzie okazja, żeby przejebać tę kurwę. Liczę, że federacja też wystosuje odpowiednią karę. Już dawno się tak nie wkurwiłem w meczu.
Wioor 20.04.2016 22:19 #
P.S. Sory za słownictwo. Nie wytrzymie po prostu.
jakamo 20.04.2016 22:24 #
Masakra, trudno mieć nadzieje ze bez poważnej kontuzji się obejdzie. Szkoda chłopaka, oby nie zatrzymało to jego rozwoju, bo z meczu na mecz wchodził na wyższy poziom. Przed wielkim turniejem w decydujacej czesci sezonu.... zawieszenie powinno być co najmniej takie jak pauza Origiego
tnovak92 20.04.2016 22:50 #
Origi wypadnie prawdopodobnie na miesiąc...
pawi 21.04.2016 07:15 #