05.05.2024
17:30

Osób online 958

Sturridge daje prowadzenie

Po 45 minutach finałowego spotkania Ligi Europy w Bazylei Liverpool wygrywa z Sevillą 1:0. Gola dającego prowadzenia strzelił Daniel Sturridge.

Anglik gola zdobył w 35. minucie po pięknym strzale zewnętrzną częścią stopy. Wykorzystał dobre podanie Philippe Coutinho i będąc w polu karnym nie dał szans Davidowi Sorii.

Kilka minut później drugiego gola zdobył Dejan Lovren, ale sędzia dopatrzył się w tej sytuacji spalonego i - słusznie - bramki nie uznał.

W 30. minucie Chorwat otrzymał żółtą kartkę.

Komentarze (39)

BiałyWilk 18.05.2016 21:32 #
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!
paranormalnY 18.05.2016 21:33 #
Jak jest różnica między angielską, a hiszpańską piłką? W angielskiej nie gra się rękami
hrust 18.05.2016 21:33 #
Sevilla lepsza dzisiaj, ale w ręczną :)
boryssobieski 18.05.2016 21:33 #
Co Stu zajebał brameczkę to palce lizać. Co sędzia odpierdala to nie mam pytań...
Radbug 18.05.2016 21:33 #
Piłka ręczna. Ten sędzia jeszcze nam numer wywinie. Niewykorzystane sytuacje się mszcza. Te od sędziego też.
AgentTomek 18.05.2016 21:33 #
Nikt na świecie nie strzela tak dobrze z miejsca lub bez zamachu, jak Sturridge. Wspaniała bramka!

Proponuję jeszcze nową sondę: ile razy zawodnik Sevilli musi zagrać ręką, aby zostało odgwizdane przewinienie?

MarekLFC11 18.05.2016 21:33 #
Liverpool 1, Sevilla i sędziowie 0 !!!
Sobi 18.05.2016 21:34 #
Ten sędzia to jest jakaś kurwa porażka... Wygrywamy i bardzo się cieszę ale ten sędzia mnie po prostu dobija
Radbug 18.05.2016 21:34 #
Robertos 18.05.2016 21:34 #
Kto to komentuje na C+ Mielcarski??? Koleś chyba ogląda mecz w jakimś alternatywnym wszechświecie w/g niego Sevilla ma cały czas totalną kontrolę nad meczem i dominuje nad Liverpoolem w każdy możliwy sposób. O sędzim nie będę już wspominał.
Bartek97sz 18.05.2016 21:34 #
Jak tego nie wygramy to znajdę tego sędziego i go zajebie!
Alexandre 18.05.2016 21:34 #
3 ewidentne karne dla nas dzisiaj.. ;/
reddsPL 18.05.2016 21:35 #
Ooooo..oooooo..ooooo! :)

Jest wspaniale!
Sherwood97 18.05.2016 21:35 #
Gdzie jest sędzia przy bramce ja się pytam wynalazki testują a wychwycić przewinienia nie ma kto
Exol 18.05.2016 21:36 #
@Robertos

Na Canal+ dziś Pełka & Węgrzyn
redhuman 18.05.2016 21:36 #
Ręczna robota Sewilli świetna, ale to my dostajemy orgazmu ;) Nie stracić koncentracji, Panowie, jedziemy z nimi dalej!
zacny18 18.05.2016 21:37 #
Choć LFC wygrywa krzyczę : sędzia to pała!! Wygląda mi na podała!!
LFC 1892 YNWA
aro8 18.05.2016 21:37 #
A najgorsze w tym wszystkim jest to, ze za jakis czas i tak wszyscy zapomną w jakich okolicznosciach przegramy, lub wygramy ten mecz. Ile to bylo/ meczy z united, czy innymi druzynami, ktore zakonczyly sie niekorzystnie przez sędziego, teraz nikt o tym nie pamięta. Liczy sie tylko wynik
Norton 18.05.2016 21:37 #
Szwed ma to samo co IKEA. Wióry. Tyle że w głowie.
RedCub 18.05.2016 21:38 #
Już dzisiaj na eurosporcie lepiej ;)
erewu 18.05.2016 21:38 #
Jest pięknie
kubaburza 18.05.2016 21:39 #
Paranormalny masz like za wyśmianie tej parodii która biega z gwizdkiem.
Czarodziej 18.05.2016 21:40 #
Coutinho dziś się jeszcze nie obudził. Bardzo dużo niedokładności. Na razie Adaś i Firmino zjadają naszą "10", ale liczę, że nasz mały magik się obudzi w drugiej połowie. Będzie ogień, coś czuję. Sevilla musi zaatakować, a my jesteśmy cholernie dobrze zorganizowani. Kolo mój bohater w 1. połowie. Sturridge? chapeau bea! :)
AgentTomek 18.05.2016 21:40 #
Właśnie chcialem jeszcze o tym napisać Robertos :D Liverpool niemal cały mecz ma inicjatywę, a ten po golu co chwila rzuca tekstem, że Sevilla jest lepsza piłkarsko, że Sevilla dominowała itd :D Domyślam się, że to związane z tym, że Polak gra w Sevilli, no ale są jakieś granice.

W ogóle irytuje mnie hiszpański futbol. Znowu dorośli faceci po każdym wślizgu, czy kontakcie tarzają się i płaczą dopóki sędziego nie zaboli serduszko i nie gwizdnie

brus5 18.05.2016 21:41 #
Dobra dobra panowie, nie zesrajcie się z tym optymizmem. Jest następne 45 minut. Potem jak wygramy to Grafito niech dupę szykuje :)))
pk230681 18.05.2016 21:41 #
Danielek geniusz palce lizać ten fałsz
damiand 18.05.2016 21:41 #
Sędzia i komentatorzy w TVP w formie.
Razack 18.05.2016 21:41 #
Kapitalna pierwsza połowa Clynea ogólnie dobry mecz skrzydłowych obrońców...45 minut dzieli nas od pucharu...
Alexandre 18.05.2016 21:42 #
E tam na TVP komentarz na wysokim poziomie.
BartekLfc1993 18.05.2016 21:44 #
Nie geniusz Stu tylko cała drużyna zasuwa, aż duma rozpiera!

Zniszczmy ich! Cmon!!!!
Sherwood97 18.05.2016 21:45 #
UEFA słynie z genialnych sędziów ;(
Aklerua 18.05.2016 21:46 #
Sędzia skończona kurwa, a ja po raz kolejny pytam po co są te kurwy za bramką skoro nigdy nic nie widzą?
pk230681 18.05.2016 21:48 #
Wynik paluszki lizac a sedziowie do ć klasy sedziowac
kulsky 18.05.2016 22:14 #
My to mamy szczescie, dno. Trzeba robic transfery i wierzyć w Kloppa.
alkoholik_lfc 18.05.2016 22:17 #
Moja nienawiść do hiszpańskich placzkow sięgnęła zenitu
rasputin 18.05.2016 22:19 #
Tak tak, wina sędziów itd... Liverpool oprócz 10-15 min pierwszej połowy gra absolutny PIACH. Szkoda Kloppa, że takim szrotem musi grać, tymbardziej podziw dla niego, że zdołał zajść aż do finału.
LFC to teraz banda średniaków bez charakteru.
roman2007 18.05.2016 22:30 #
Ktoś wie dlaczego LFC nie wyszedł na drugą połowe.
Jedi13 18.05.2016 22:31 #
MECZ SPRZEDANY NIEUZNANY GOL I NIEPODYKTOWANE 2 KARNE.
Sevilla typowa drużyna z Hiszpanii, symulacja i gra na czas,tchórze.
silver7 18.05.2016 22:32 #
Sevilla ostatnie mecze dostawała aż miło, a tu proszę , finał i robią z nami co chcą. Szykuje się , a przynajmniej mam taką nadzieję, gorące transferowe lato. Z obecnym składem, co najwyżej będziemy przegrywać w finałach.