WOL
Wolverhampton Wanderers

Osób online 1126

Występ the Reds w meczu Anglii

Czterech zawodników Liverpoolu wystąpiło w składzie Reprezentacji Anglii podczas towarzyskiego meczu przeciwko Portugalii na Wembley. Był to ostatni sprawdzian ekipy Trzech Lwów przed rozpoczęciem EURO 2016.

James Milner rozpoczął spotkanie w wyjściowym składzie, natomiast Jordan Henderson, Adam Lallana oraz Daniel Sturridge weszli na boisko w drugiej części gry.

Wynik spotkania na 1:0 ustalił Chris Smalling, po tym jak skierował piłkę do siatki po strzale głową.

Milner zagrał 66 minut po czym został zmieniony przez Jacka Wilshere’a. Lallana i Sturridge pojawili się na boisku 12 minut przed końcowym gwizdkiem. Zaś Jordan Henderson zmienił w doliczonym czasie Delle Alli.

Nathaniel Clyne przesiedział cały mecz na ławce. Na jego pozycji wystąpił Kyle Walker.

Po trzech zwycięstwach w meczach sprawdzających formę przed mistrzostwami Europy, Anglicy skupiają się na pierwszym meczu w grupie przeciwko reprezentacji Rosji w następną sobotę.