WOL
Wolverhampton Wanderers

Osób online 1029

Grujić, Ward i Origi w kadrach

Ze zmienny szczęściem zaprezentowało się trio z Liverpoolu w czasie towarzyskich spotkań rozgrywanych przed Mistrzostwami Europy w niedzielę. Poniżej prezentujemy podsumowania występów Marka Grujicia, Danny’ego Warda i Divocka Origiego.

Ward pojawił się w drugiej połowie spotkania, w którym jego reprezentacja uległa Szwecji 0:3.

Po bramce Forsbera, selekcjoner Chris Coleman dał bramkarzowi the Reds szansę na kolejny wystep w kadrze, po tym jak pojawił się na placu gry zastępując Wayne’a Hennessy’ego.

Ward zaprezentował się solidnie, broniąc kilka groźnych strzałów, jednakże ten Mikaela Lustiga z 57. minuty był nie do obrony.

Trzeci gol padł w 87. minucie, kiedy to John Guidetti z łatwością minął Ashleya Williamsa i odnalazł drogę do bramki, pomimo starań Warda.

Joe Allen nie pojawił się na placu gry.

Walijscy piłkarze rozpoczną zmagania na EURO 2016 11 czerwca od spotkania z drużyną Martina Škrtela – Słowacją w meczu otwierającym zmagania w grupie B.

Marko Grujić, oraz Divock Origi również wystąpili w meczach swoich reprezentacji.

Grujić, który był pierwszym transferem Jürgena Kloppa jako menedżera Liverpoolu, spotka się ze swoimi nowymi klubowymi kolegami w czasie przygotowań do nadchodzącego, jeszcze małymi krokami, sezonu.

Serb zagrał 45 minut w spotkaniu przeciwko Rosji.

Origi natomiast pojawił się na boisku w 80. minucie, a jego Belgia wygrała w thrillerze z Norwegią 3:2.

Christian Benteke, oraz Simon Mignolet nie pojawili się na murawie.