WOL
Wolverhampton Wanderers

Osób online 1122

Sturridge daje Anglii 3 punkty

Daniel Sturridge, który pojawił się dziś na placu gry od początku drugiej połowy zapewnił Anglikom cenne zwycięstwo w meczu z Walią. Napastnik Liverpoolu trafił do siatki w 90. minucie, a Trzy Lwy wygrały ostatecznie 2:1.

Do przerwy prowadzili Walijczycy po golu z rzutu wolnego Bale'a.

Roy Hodgson w przerwie spotkania zdecydował się na zdjęcie Sterlinga i Kane'a, wprowadzając Sturridge'a z Vardy'm.

Napastnik Leicester w 56. minucie doprowadził do remisu. Daniel Sturridge dośrodkował w pole karne, piłkę niefortunnie głową odbił Ashley Williams, a Vardy z bliskiej odległości nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce.

Gdy wydawało się, że Synowie Albionu zaliczą drugi bramkowy remis podczas EURO, Sturridge zachował się przytomnie w polu karnym i strzałem w krótki róg nie dał szans Hennesseyowi.

Adam Lallana, który zaczął mecz w wyjściowym składzie, został zmieniony w drugiej połowie przez Rashforda.

Clyne, Milner i Henderson znów przesiedzieli całe spotkanie na ławce.

W drużynie Walii zagrał Joe Allen. Danny Ward obserwował mecz w roli rezerwowego.